bugün

Babası Özdemir Altınbilek (66) istanbul’da yaşamını yitirmiş.
bugüne kadar yarı ünlüydü. Başrolünde oynadığı yeni dizisi sayesinde tam ünlü olacak gibi duruyor.
görsel
görsel
görsel
görsel
estetik ve rekonstrüktif cerrahi gururla sunar...
tatil sezonunu Bodrum’da açmış. güzel vücudu var.

görsel
görsel
görsel
Yerli angelina.
görsel
Aramızda “bir zamanlar Çukurova” ‘yı izleyenlerin olduğunu gösteren kadın.
Atanamamış hande ateizi tipi var.
Derin sulardan beri takip ettiğim oyuncu, parayı bulmadan önce de çok güzeldi şimdi de güzel ve estetik mestetik olayı değil. insan parayı bulunca dur daha güzel olayım diye estetik yaptırmaz eğer zaten güzelse.
Oynadığı dizilerdeki karaktere göre göze güzel veya çirkin gelebilir bu normal ama her boka da estetik demeyin içimiz bayıldı artık.
Bir zamanlar çukurova ve karagül'deki hallerini kıyasladığımda karagül'de gözüme bariz çirkin görünmüş kadın oyuncu. Meşhur olup para kazanmaya başlayınca ilk işi estetiğin dibine vurmak olmuş zaar.
görsel
Çakma Rihanna.
Çok güzel bir hatun.
sevişme sahnesi kendilerini çok zorlamış.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...1007314&utm_term=post
Angelina Jolie’ye benzetilmis. Bir zamanlar cukurova’yi iki bolumdur seyrediyorum, Angelina Jolie’yi aklimin ucuna bile getirmedi kendisi. Ama bu aksamki bolumde biraz rihanna’yi animsatti bana yuz hatlari, bilhassa gozleri/bakislari ve burnu andiriyor rihanna’yi. Angelina jolie’nin turkiye subesini arayanlari gulperi dizisine alalim. Bedriye rolundeki kizimiz tam bir teenage angelina.
görsel
kendisi gibi güzel bir kızın, ido tatlıses'le beraber olduğunu öğrendim bugün. ey para, sen nelere kadirsin.
mükemmel ayakların sahibidir.
karagülün fragmanında gördüğüm feci güzel ve çekici esmer kız.
oyunculuğu da güzel gibi.
henüz yolun başında ama kendisinden kat be kat deneyimli oyunculara kıyasen feci yetenekli oyuncu.
şu sıralar karagül dizisinde oynayan hatun imiş. dün akşam gördüğüm kadarıyla atanamamış rihanna gibi durmaktadır kendileri.
çok güzel bir oyuncu ama sadece güzel değil aynı zamanda başarılı bir oyuncu karagül dizisinde resmen döktürüyor. bana kalırsa da beren saati ona katlar her yönden umarım hakkı yenmez ve televizyonlarda görürüz. ayrıca mila kulis ve angelina jolie karışımı bir kız ama bana kalırsa onlar gibi giydirip kaliteli hollywood filmlerinde oynatsalar onları geçer her yönden ahada burada diyorum.

şuna bakın

http://media.sinematurk.c...31/262814197766/hilal.jpg