bugün

klasik (bkz: borat) selamı.
hiç tanımadığın insanların seni davet ettiği site. hayır anlamıyorum kardeşim tanımıyorum ben sizi ne bu samimiyet dedirten sitedir.
"my network" kısmında gösterdiği bazı kişilerin profillerine bakmak isteyince " This user is no longer a member of hi5" demesiyle beni kopartmış sitedir. hayır adam üyeliğini sildiyse neden hala gösterirsin oralarda.
sıkıntıdan üye olup daha sonra mesaj attığım ilk kişi ile süper arkadaş olup hala görüştüğüm ve resmen inanılmayacak kadar değer verdiğim birisini kazanmama sebep olan sitedir. daha değerlisini kazandıramayacağı için sildim kendimi.
online et pazarı.
sadece insanlarını resmine bakmakla yetinirsiniz bu sitede ama gerçekten eski doğu bloku ülkelerinde yaşayan insanların resimlerine baktığınızda bizden ne kadar farklı olduğunu anlarsınız...
çoğunluk tarafından yonja benzeri bir olu$um olarak adlandırılsa dahi , myspace'ten tartı$masız daha adam gibi bir yer olduğu kesin (!) görselliği de gayet ho$ ve güzel site.
sürekli mail adresime gelen muhtemelen büyük bi fiyaskodan oluşan garip bi arkadaş bulma programı..
ünlü arkadaşlık sitelerinden.
diğerleri için,
(bkz: friendster)
(bkz: perfspot)
(bkz: yonja)
(bkz: tagged) *
hepsinin tadına baktığım baktıkça benliğimi kaybettiğim arkadaşlık adı altına sığdırılmış tamamen gereksiz bir tanışma portalı.
türkçeleşmiş efendim. ayrıca hatun kişilerinin fotoğrafları son derece kışkırtıcı fakat rakiplerinden üstün herhangi bir yönü yok.
türkçede çak manasına gelir. yani elini çak manasında. hani geçersin birine çak yaparsın ya, hah o manada çak. aman anladınız işte, ne gerek var ayılaşmaya. çak.
tur. ver/çak bir beşlik.
hay beş diye okunan, aslında hay fayf diye okunması gereken arkadaşlık sitesi. Türkçe söylemek istiyorum diyosan ya hi beş de, ya da doğrusunu yani hay fayf de. Hay beş nedir ya?
artık mail kutumu açtıgımda 'arkadaşınız bilmem ne arkadaşınız size bir hi5 teklifi gönderdi' diye gelen maillerini görmek istemediğim site.
skindirik arkadaş siteleri silsilesinin skindirik bir türevi. haybeş diye okunur bir takım türk gençleri tarafından , buram buram abazanlık kokar *. rus kızlarına yavşanır felan.

façabok çıktı haybeşin pabucu dama atıldı.
üyeliğinizin olmamasına rağmen; info@hi5.com adresinden;

--spoiler--
Slm canim Ben CiGDeM 20 yasindayim mail adresini arkadasimdan aldim söyledigine göre çok yakisikli
ve dürüst bi insan oldugunu söyledi ayrica cekici biriymissin bende sennle tanismak istiorum
Eger sende benimle tanismak istersen bekliorum jijim

Resimlerimde koydum beni görmek istersin diye

NumaraM : 0546 345 xx xx bekliyorum janm

--spoiler--

cidden güzel bir kız resmiyle bu maili atan site...

tamam yakışıklıyım da, dürüst değilim ki amk... yer mi anadolu çocuğu bu numaraları...
bir tür arkadaş bulma sitesi.

Uluslararası boyutu ön plana çıkıyor.

Tamam, ben bir sapığım ve sırf karı kız gözetlemek için üye oldum, bu da bir itiraftır.
netlog varken takılınılmaması gereken site. *
popüleritesini kaybetmiştir, eskilerin sayılı mekanlarındandır.. eski derken 3-4 sene diyelim tabi. facebook geldi mertlik bozuldu..
ankara'da cuma geceleri if'te, cumartesi geceleri overall'de çıkan grubun adı.
artık 20 yaş ve altına hitap eden artısından çok eksisinin olduğu netlogla beraber seviyesiz sosyalleşme sitesi.
zamanında kayıt oldugum ama uzun süredir girmedigim halde,hergün hede höde sana arkadaşlık teklif ediyor diyerek,mesaj gönderen site.
millet daha "la internetten gız galdırılıyörmüş, nassıl yapiyorlar? diye birbirine sorarken, çok ekmeğini yediğim arkadaşlık sitesi.

şimdi de bu tipler gelip senin hala facebook'un yok mu? diye sözde hava basmaya çalışmıyorlar mı, ağzımla gülmüyorum açıkçası.**
yeni sosyal ağ sitesi tagged tarafından satın alınmıştır.