bugün

çakal kişidir tuvalete gitmesi tamamen bilinçaltı psikolojisidir. ayrıca pinti kişidir.
gelen hesabı garsona rica ederek tuvalete göndermeniz ile sonlanacak hede.
masaya hesap geldiği vakit, arkadaş tuvalete kadar gitti gelecek şeklinde bakışlarla etrafı mal mal kestiren olaydır.
cebindeki akrep tarafından sokulması gereken kişidir.
bütün garsonların haberi vardır bu olaydan tuvalete d.m.l maya gitmiştir.
tuvalete gidiyorum diye kalkıp hesabı ödeyip dönen "adam" kişisidir.
biz ona kısaca "neredesiin aay yüzlüüm?" diyoruz. cinsiyet farketmez, bu kişinin her türlüsü içtendir; samimidir, üstüne laf edilmez sanırsam. nokta.
Gitse de kalsa da sıçacağının sinyalini vermiştir.
çantasındaki cüzdanı bir türlü bulamayan şahsiyetle aynı kategoride olan kişidir.
bir lira olan dolmuş ücretini sana kitlemeye çalışan kişiyle aynı kişidir. aduket ile öteleyin onu.
odemek icin donmesi beklenmelidir.
eğer hala hesap ödenmemişse "hadi hesabı öde de kalkalım." diyen kişidir.
sadece tuvaleti gelen kişidir. hatta giderken hesabı da öder, dönüşte ise bu kişi "kalkalım mı?" diye sorduğunda karşıdakilerin "-ee hesap?" sorusuna "-ben az önce ödedim" * diyerek cool bir tavır sergiler ve asıl içinde pintilik duygusu besleyen insanların utanmasını sağlar.
çişi gelmiştir. tamam lan tamam, cebinde akrep vardır bip lalesinin.
Cimri kişidir.
O benim şimdi tuvelette entry giriyorum.
geçen arkadaş ortamında biri bunu yaptıydı da ortamdaki kızları kesmekten tam idrak edememiştim. vay .mına kodumunun fakiri...
sadece ekranlarda rastladığım kişi.
Hesabini odemesi gerekirken hesapsizca hesaptan kurtulmaya calisan kisidir.
leblebi karakterli kişidir.
hesabı garsona ya da işletme sahibine ''tuvalette ödeşelim'' demeye getiren kişidir.
yanındakiler tarafından reçetesi kesilen kişidir ayrıca.
hesabı ödememek için girişilen yöntemdir. bir farklısı için (bkz: dar kot).

görsel