bugün

Asla gerçek bi dosta sahip olmayan ve olamayacak tip.
Herkese taviz veren insandır. Karakteri olan bir insanın herkesle arası iyi olamaz.
Tek kelimeyle anlat deseler sinsi derdim. Ta ki bu yaşıma kadar. Oysa artık hiçte öyle düşünmüyorum. Hayat çok kısa, ölüm var! Yalakalık ayrı ona lafım yok. Ancak az empati yapsak herkesi olduğu gibi kabullenmeyi denesek bence hayat daha çekilir hale gelirdi.
Çok basit; kimseyi kırma. Aşırı samimi olma.
Mesleki olarak popüler fakat yakın sosyal çevresi dar olanlardanım, yoksa eşim değilse kimsenin cazgırtısını çekecek halim yok
üniversiteye gelene kadar bendim. şuan sadece 3 kişiyle yakın diyecek kadar samimiyim diğerleri merhaba merhaba.
bugün de kendimin sahtekar, tehlikeli ve omurgasız olduğumu öğrendim.
Asla ve asla samimi olmayan, nabza göre şerbet veren, size gülüp düşmanınızla dostluk kuracak olan ama günün sonunda hep kazanlı çıkacak olan ve özünde iyi olmadığı halde iyi sanılan tiptir.
ders almam gereken kişidir kendileri. benim tam tersi herkesle kötü en son 25. köyü arıyordum. her doğru her yerde ve her zaman söylenmiyor.
başlık altında yazılanlara göre karaktersiz çıktım vay anasını ya. ben de seviniyordum insanlarla aram iyi diye bundan sonra insanlarla aramı bozacam.
sevmediğini dile getirmeyen insandır ya da kavga etmez. bir insanın hayatın da en az bir kere davranışlarından ya da başka bir şey den dolayı nefret ettiği insan vardır.
bir insan türü.

bence siz herkesle gereksiz yere aşırı samimi olan ve sahte de olsa herkesin yüzüne gülen insanlarla, kavga gürültüden uzak durmanın kendi sağlığı açısından faydasını anlayıp ite bulaşana kadar çalıyı dolaşmayı şiar edinmiş insanları birbirine karıştırmışsınız.

herkesle arası iyi olanlar sinsi falan değildir. arasının gerçekten iyi olduğu sayılı kişi vardır. geri kalanlarla da arası öyle iyi falan değildir, ama kötü de değildir. bazı kişilerden uzak durmayı tercih ettiğinden ve kimseyle didişmediğinden, uzaktan bakanlara arası herkesle iyiymiş gibi görünür sadece. arasını bozmaz, ama mesafesini korur. 3 günlük dünyada boş çekişmelere vakit harcamaz.

burada eleştirenler hepsi olmasa da çoğu, yaşlandıkça kendiliğinden o çizgiye gelecek. erken konuşmuşsunuz.
bulunduğu kabın şeklini alan tiplerdir.
Vizyonsuz bukelamunumsu kişilerdir. Hiçbir zaman olamadığım olanlarında yanımda olmadığı karakter tipi. Herşey beklenir onlardan. Abartmıyorum. Birinin herkesle arası iyi olamaz. Vardır bir şeytanlık.
Bir zamanlar bendim bu. Sinsilikle falan hayatım boyunca hiç işim olmamıştır. Tek amacım insan kalabilmek ama yok öyle olmuyormuş. Sürekli iyi geçindiğin bir insana çok basit bir insan gibi görünürsün ve çok kolay harcanırsın. Arada bilerek durup dururken orospu çocuklukları yapmak gerek ki aynı telden çalın.
Hayatını böyle yürütemeyeceğini acı gerçeklerle anlayacak insandır.
zekidir. salağa en iyi yatan odur ortamlarda. kimsenin enteikasıyla, dedikodusuyla uğraşmaz. kime kime verecek, kim kimin manitasını silkmenin pesinde uğraşmaz. kenarda sakin sakin takılır, olanı biteni seyredip eğlenir.
tanım : politik ve zeki bir tiptir.
kavgayı huzursuzluğu sevmediği doğru. politiklik de denir mi buna bilemiyorum ama herkesin harcı olmadığı bi gerçek.

gerek var mı tabi ki yok. 3 5 kişiyle de hayata devam ediliyor.
açıkçası imrendiğim tiptir benim niye herkesle aram kötü ki.
En tehlikeli insan tipidir.