bugün

kim demişse yalan demiş aga. bence sözlükteki bütün yazarlar iyi niyetlidir. tanısanız bence hepsinin de pırlanta gibi kalbi kocaman yüreği vardır.

mizah da var tabi.
sebebi;

(bkz: masum değiliz hiçbirimiz)

evet aslında kendimizden de nefret ediyoruz. kendimiz de suçluyuz en az nefret ettiklerimiz kadar.

beraber yiyoruz bu bokları hep. çok güzel bir dünya yarattık bravo . alkış.
Ülkemizde olan durumdur. Herkes birbirini kötüler. Ondan sonra durduk yere triplere girer ve sorun yaparlar.
Çıkar varsa iyisindir. Yoksa zaten hep kötüsündür.
A kişisi b'yi eleştiriyor. daha sonra b'yi dinlediğinizde o da a'yı eleştiriyor. bu böyle sürüp gidiyor. sizi de mutlaka birileri eleştiriyordur. Bunlar hep insanlardan soğuma nedenleri.
Özellikle kız gruplarında popüler olan durumdur. Herkes birbirini birbirine kötüler, arkasından konuşur. Sonra bir araya gelince herkes birbirine sarılır can ciğer olur, canımlar cicimler havada uçuşur. Sahtelik akar her cümleden. Nasıl bir samimiyetsizlik, nasıl bir midesizlik anlayamadığım için artık neyse ki aralarında bulunmadığım gruptur.
Sahi kötülediğiniz insanların yüzüne nasıl gülebiliyorsunuz? Bana da öğretsenize.
hiçbirinizi kötülemiyorum.

hepinizi çok seviyorum sen dahil.

beni kötüleyenin anasını sikiyim.
Kızlar arasındaki genel durum. Ya arkadaş şu şunu yapmış size ne. Kendi cinsimden soğuyorum.