bugün

halley in yeni reklamıdır. oldukça ilginç ve etkileyicidir. bak o kadar etkilendim ki şimdi gidip halley alacağım. *
- herkese bi halley oluyor unako bu günlerde!
+ abi şey olmasın da...
- söyle kamil?
+ bana çikilop oldu.
- siktir!
+ hem de on ikili pakette!
"gitarımın telleri sana kurban olsun" cümlesiyle beni sarsan reklamın sloganı.***
r leri söyleyememe üzerine kurulmuş sıcak bir reklam.
(bkz: iğrenç reklamlar)
oynayan çocuğun tadından yenmediği reklam...
(bkz: yirim ben onu yirim)
orijinali; "herkese bi halley oluyo" olan, ülker halley'in reklam sloganı.

reklamı izlemek için;
http://www.youtube.com/watch?v=ZVYN4FBldUo
oynayan çocuğu bi kaşık suda boğma isteği uyandıran reklam.
reklamını izlemeyip ilk kez sol frame'de görüldüğünde bir sezercik repliği sanılan laf.
hadi çocuğun dili r harfine dönmüyor onu anladık. lan tarram o zaman bu herkese ne?
heykese bi halley oluyo olmalı bu!
halley den soğutmuş iğrenç reklam. ne itici bir çocuktur o öyle ya.
selena da oynayan kıvırcık saçlı kızında arz-ı endam ettiği reklamdır
reklamdaki çocuk bütün r leri y olarak telaffuz ederken, aynı çocuğun reklamın başında bastıra bastıra "enteresan" demesi üzerine bütün hayallerimi yıkan reklam türüdür. (bkz: r leri söyleyemeyen insanlar gördüm)*
boktan hayatları halley sayesinde düzelen ve mutlu mesut yaşayıp giden insanların dünyasını anlatan reklam.

ne kadar salak da olsa, izlemesi ayrı bir keyif ister istemez. reklamın da amacı bu zaten, her şekilde kendini izlettirip, kendinden söz ettirmek. hele o koca gözlü, r özülüsü veletin reklamın sonunda halleyi ısırması yok mu? halleyi pek sevmeyen şahsımın bile canını çektirmiştir. sonuç: reklam amacına ulaşmıştır.
her karesinden nefret ettiğim * hayatım boyunca halley yemeyecek olmama, yiyene de mani olmama sebebiyet vericek dolayısıyla amacına çok geniş bi kitlede ulaşamamış iğrenç reklam.
ZORLAMA SLOGAN YARATMAYA ÇALIŞAN REKLAM.
(bkz: başarısız reklam denemeleri)*
tadı ile alpella ring'in gerisinde kalmış olan halley'in kötü kurgu ile bezeli sempatiklikten uzak reklamı.
son reklamı bomba olmuş hem müziği güzel hemde 0:23'deki kız muhteşem.
https://www.youtube.com/watch?v=-fI-ytZ_748
siz hayıydıy ya?*
gece gece canımın çektiği,
abur cuburun reklam şeysidir.