bugün

bu konuda üzerime yoktur ne yazık ki.
genelde rahatın batması sonucu oluşan duygu durumudur.

edit:cümleyi kuramadık ama meramı anlattım sanırım, maç var maç ben kaçar.
sürekli aynı şeyi yapıp sabah uyanip "bu ne lan dünün aynısı" diyen adam tadinda yasayan kisinin durumu.
her şey aynidir.
saatler bile değişmez.
(bkz: işte bunlar hep ergenlik)
kanımca tembel insanlar herşeyden sıkılırlar.
Şükretmeyi bilmeyen ufak insanların olduğu durum.
rahatın batması durumudur.
Hayata karşı pes etmek.
iki sebebi vardır, ya imkanlar çok geniştir yani paranın imkanın çokluğundan ne bok yiyeceğini bilmemekten oluşur ya da tam tersi imkansızlıkların çepeçevre sardığı anda hiçbi şeyin tat vermemesi durumunda ortaya çıkar.

yoksa standat bir hayatı olup da her şeyden sıkılan bunalan biri dayak istiyordur başka açıklaması yok.
modern zaman hastalığı.
hayatın rutinliğinin getirdi, kaçınılmaz son, her şeyden kendinden bile sıkılırsın.
dibe vurmaktır. hep bir çıkış yolu aramaktır. beklentilerin hiçbirinin gerçekleşmemesidir. her şeyden vazgeçmeye kadar varabilir sonucu. sıkılmakla başlar, bir bakmışsınız yıllarınızı tüketmişsiniz. kendinizi de zaten artık tanıyamaz bir hale gelirsiniz, sizin için çalan her saat artık durmuş demektir. onlar boşuna çalıyorlar, diğerleri için. bir ses duymak bile istemezsiniz, öyle kendi kabuğuna çekilmiş bir kaplumbağa gibi beklentisizce beklemektir zamanın ve yılların içinde. sessiz, öfkeli ve fani...
Depresyon belirtilerinden biridir.
şu an olduğum durumdur. kadınlardan da sıkıldım. yalnız bırakın beni.
safsalak insanların sürekli dile getırdiği durum. Tamam hayatta bi bok olmayabilir ama sende az zevk almaya bak be.
safsalak insanların sürekli dile getırdiği durum. Tamam hayatta bi bok olmayabilir ama sende az zevk almaya bak be.
insanın kendi fıtratına göre yaşamamasından gelir. internet, film gibi şeylerle geçici olarak uyuşturulur.
yeni yelkenlere açılma ihtiyacının göstergesidir.
genellikle (bkz: derealizasyon) durumunda yaşanır.
intiharı düşündürür.
intihar etme sebebidir.
Çok sıkıldım, birazdan sahile yürümeye gidicem.. dizlerim ağrıyor, ağrıyı hissetmekten nefret ediyorum..
"aaayh her şeyden sıkıldım vallahi"
Budur.

Not: böyle de tanımlarım işte.
depresyon belirtisidir.
içinde bulunduğum durum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar