bugün

Kafayi yemenin ilk alametidir.
Başıma gelendir...

Tatili fazla yapmam lazımdı...

Swh ..
Mekanize edilen biz insanoğlunun içine düştüğü haleti ruhiyedir.
Çünkü duyguların ve eylemlerin bir kalıp halini aldığını, ezberlenmiş bir döngü içerisine sokulduğunu hepimiz görüyoruz.

Bu monoton, sonraki adımın tahmin edilebilir olduğu bir dünyada kim nasıl sıkılmasın arkadaşlar.
Keşke bir dolaptan geçsem de narnia’ya gitsem. Ya da hagrid gelse “seni bekliyoruz hadi nerdesin?” dese.
Bir depresyon hali... Çoğunlukla kurtulmak kolay olmayabilir böyle zamanlarda yaşanan durumu olağanlaştırıp, etkisini azaltmak iyi bir çözüm olabilir.
görsel
sıkı can iyidir, çabuk çıkmaz.
Eskilerin götüne rahat batıyor dedikleri durum.
Kötü bir ruh halidir.

Balkondayım, boğaz'a bakıp rothmans içiyorum. Rüzgâr yüzüme yüzüme vuruyor. 1 yıldır bu sakin yerde yaşıyorum. Denize girdim, 4 metreye daldım, plajlarda sürttüm, bolca içki içtim. Sevdiklerimle sohbet ettim, müzik dinledim, kitap okudum, yürüyüş yaptım.

Ama bu kadar tatil yeter.

Sigaradan ve manzaradan bile eski tadı alamıyorum.

Artık yoğun bir şekilde çalışmak, doğup büyüdüğüm şehir olan istanbul'un kaosuna karışmak istiyorum.

Kasım'da gideceğim. Vakit geçmek bilmiyor. Ah! Ah!
sürekli aynı şeyi yapan ve hayatında değişiklik olmayan kişinin yaşadığı tecrübe.
malların içinde kalıp bunalmaktır.
Fasit daireye girmiştir.
Sanırım yolun sonuna geldiğimizin işarati olmalı.
Sadece yatıyorum dışarıda 0 aktivite.
bir sonraki adımı tükenmişlik sendromu.
ikizler burcu karakteri gereğidir.
günümüzde pek çok kişinin sorunudur. hayat çok hızlı akıyor, yorucu ve her şey çok belirsiz.
4 hafta sonra işten ayrılacak olmam sebebiyle sabah 9da kalkıp bilgisayarı açıp hiçbir şey yapmıyorum. Aynı şekilde 4 hafta sonra ev değiştirecek olmam sebebiyle evde de bardağı bile yerine koymuyorum. Bir de üstüne dışarı çıkamamak eklendi mi.. her şeyden sıkılmak kelimesinin vücut bulmuş haliyim.
pandemi bokundan da aptal insanlarla uğraşmaktan da bıktım. üstümde gitmeyen bir agresiflik var.
Ölmek istiyorum artık cidden.
kurbağa boklu kanala atlama isteği uyandıracak durumdur. ewed
En güzeli bir abdest alıp namazını kılıp ellerini semaya doğru açıp duâ etmek.

için huzur dolsun.
Arada böyle dönemler oluyor.. En basitinden uyanmak bile sıkıyor insanı.
Insanlar kötü.
Birine bağlı olur çoğunlukla. Ondan da umudunuzu keserseniz iflah olmaz bir sıkıntının içine düşersiniz. Benim için sonuç hep saç kestirmek oluyor. Yakındır bir kaç güne gider canım saçlarım.