bugün

kadın biraz 'işte dir'

kadını parçalamışlar bir parçasına orospu demişler.
sordum kim demiş ulan,
kimse bilmiyor
şaşkın,
ben gidiyorum
kaynıyor yine kazan.
fısır kızı
fısırn karısı,
bin kerre nalet.
vajinası olduğu için suçludur her kadın.
her çocuk da bir parça orospu cocuğu mudur yani ? ayıptır ,saygısızlıktır.
şeref, haysiyet yoksunu bir söylem.
doğruysa rontgende, veya röntgende görülmesi lazım. görülmüyorsa yoktur. zira ilim keramete kıç attırır. mesela ben, deneme amaçlı çektirdim, sağ böbreğin dış çeperinde bir doktor, kıçımın hemen altında da bir muhabbet tellalı çıktı. (hani sevimli de bişey, ibne.) orospuyu bulamadık.
(bkz: turkishmusic org daki sezen aksu tartışması)
her kızın içinde biraz orospuluk vardır değil her kız aslında orospudur. akıllı olan göstermez, aptal olan gösterir.
ağır bir önermedir. Herkesin annesi, bacısı, ninesi var. biraz da bunları düşünmek lazım
aşkı çıktıktan sonra kalanlarla... vardır efenim.
seni kim doğurdu diye sormak geliyor içimden bu başlığı açana.
bunu yazan herhalde, annesini, ablasını veya herhangi bir yakın kız olan tanıdıgını istisna olarak mı tutmustur acaba? diye sordurur.
en az hayatındaki erkeğin pezevenkliği kadardır.
-varmıdır?
-yokmudur?
evet, oy birliğiyle kabul edildi, vardır.
kısmen doğrudur. hatta kimileri bir anlık zevk için hamile kalırlar sonra böyle faili meçhul, gayrı meşru çocuklar dünyaya getirip salarlar sosyal medyaya ondan kelli uğraş dur işin yoksa. halbuki burada bahsedilen kavram orospuluk değil fettanlık olarak adlandırılmalıdır bence.
kız dediğin yatakta orospu mutfakta orospu sokakta orospu olmalı. ayrıca içi dışı bir olmalıdır.
sırf parası olmadığı için sevgilisi olamadığını düşünen zavallı insan modelinin ortaya attığı önermedir. beyni o kadar küçüktür ki neden beyinsiz olduğunu dahi düşünemez bu model. bunların "kız olsam kesin orospu olurdum" modelleri de 2010 yılı sonunda piyasaya sürüldü ancak bu modeli çok tutmadı. bu tutmayınca ardından "alexle tanışsam kız olsam kesin sana verirdim derim" diyen modelleri çıktı ama o modelde öncekiler gibi hüsran yarattı.

sonuçmu: 2011 yılı sonu itibariyle "ürettiği tüm modeller elinde patlayan tanrım, yıl olmuş 2012, smart phone kaynıyo ortalık , smartman yaratmak bu kadar zormuydu da steve jobs u yanına işe aldın" diyen kadın modeli piyasaya sürüldü.
efsane sezen aksu tartışmasının başlangıç argümanıdır.
annesini sevmez..
mutfakta aşçı, sokakta hanımefendi, yatakta orospu.

1/3 oranında her kadının ruhu fahişedir. fahişe de olmalı zaten.
bu savı savunan, orospu çocuğu olduğunu kabul etmektedir.
Kadının orospuluk oranı, erkeğin piçlik oranıyla doğru orantılıdır.
--spoiler--
her kadın da bir parça orospuluk olmasa birbirinizi öper koklardınız.
--spoiler--
orospunun kelime anlamı bellidir ve böyle bir önerme yapmak herkesin anasına bacısına edilmiş küfürdür.

orospu çocuklarının yapacağı önermedir, herkesi kendisi gibi orospuçocuğu yapma çalışmasıdır.
kadınları çok iyi tanıyan erkeklerin doğruluğundan şüphe etmedikleri önerme. herkes biliyor ki bir erkek için önemli olan kadının içindekini dışarı çıkarabilme yeteneğidir.
ona bakarsan her erkeğin içinde de bir öküz yatmaktadır.