bugün

her gün cinsel ilişkiye girildiğinin de alameti olabilir.
su faturasına yansıcak demektir.
kalebodurcu ve tesisatcının günlük işidir.
yağlı saçlara mükemmel bi çözümdür.
(bkz: banyo yapmak vs duş almak)
(bkz: temizliğin imandan gelmesini beklemek)
azgın ama bir o kadar da dindar bir gencin yapacağı eylemdir.
bu işi, elinde imkân olmasına rağmen yapmayan insan, pis insandır zaten.* hiç öyle azgınlıkla, cinsellikle falan alakası yoktur, dindarlıkla da yoktur; uyduruyorsunuz.* bayağı şampuanlı, duş jelli banyodan bahsediyorum; yapmayan pistir!
çok muhtemel olarak, bu işlemi bir süre devam ettirdikten sonra saçların sabah temizken diğer sabahki banyoya kadar yağlanmasına sebebiyet verecek işlemdir.
uygun koşullara sahip herkesin yapması gereken aktivite. malum insan sosyal bir varlık.
saçları mahvedecek olaydır çünkü saç kendi yağıyla beslenir. sen onu, yağlanmasına fırsat bile tanımadan yıkarsan bir süre sonra cansızlaşır.
kış günü oldukça zorlaşandır. yapana saygım var yapmayana da niye yapmıyorsun denmez. penaltı gibi bir durum.
her gün spor yaptığım için tarafımdan gerçekleştirilen eylem.
her gün 31 çekmek sonucu yapılacak olan eylemdir. ya da bazı kezbanların saçlarının sürekli yağlanması sebep göstererek yaptığı eylemdir. oysa ki saçları her gün yıkamak saçları yağlandırır.
her gün yapılıyorsa muhtemelen duştur. duşta su dökünürsün banyoysa iç dış girişmektir zira. her akşam duş iyidir banyo ı ıhh.
(bkz: her gün 31 çekmek)
kışın yapılması gereken eylem. yazın 12 saatte bir olmalıdır.
saç kaybına yol açabilir, temiz tutmaya çalışın ve 3 günde bir yapın arkadaşım aaa.
Yılın nerdeyse her döneminde yapmaya başladığım aktivite. Tedirginmiyim? evet. Çünkü üstte bahsedilen saç mevzusu var. Fakat mecburum. Vücut biraz kilolu olduğundan çabuk terleyip kokabiliyor. Berbat bi durum.
günde yalnızca bir kere yapıyorsa halâ pistir. meselâ ben günde 1 kez para banyosu, bir kez süt ve bir kez havyar banyosu olmak üzere 3 kez yapıyorum bu işi. ilk başta para banyosu yapıp kirleniyor, sonra havyara dalıp pisliğe bulanıyor ve en sonunda süt bnayosu yaparak arınıyorum tüm kirli yaşantımdan.
(bkz: Ovalıyorum ovalıyorum çıkmıyor)
Takıntı durumu.
Yani insan bir günde kirlendiğini düşünüyor.
Hatta banyo yapmazsa sinirleniyor, enerjisi düşüyor.

Zannedersem vücudun hızlı yağlanmasına sebep oluyor bu eylem.
üşenmeyen adam yapar valla.
(bkz: antalya da yaşamak)
5 yıldır hergün yapıyorum. saçlara direkt olumsuz etkisi var. artık arada şampuansız yıkasam da yine de kurudular , kırılgan ve çekince kopan saçlardan oldular. yıkanmayacan abi nerde fırça saçlı adam var saçları yağlı yağlı , o adamın saçı dökülmez işte.

yazık bize be.