bugün

entry'ler (31)

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

kesinlikle diş temizliği ve saçları. eğer bunlar eksikse 'zaten adamın kendisine hayrı dokunmamışki bana dokunsun.' diye düşünebilirsiniz.

kanka yerine panpa diyen dangalak

panpa gene iyi be. zanza diyeni çıktı karşıma zanza...

htc

sahip olduğum android telefon markası ve de arayüz tasarımında 1 numara olduğunu düşündüğüm cihaz. üçüncü bir kol adeta benim için.

fakir

almanca'da fakir ''fak ya'' diye okunuyor. fakirlik ne kadar kötü, ah!

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

''Kimse inanmadı sana bir ben taptım geldim, gidecek yerim kalmadı herşeyi mahvettim geldim. şimdi beni biraz sever misin?'' -Cem Adrian

kızların en itici olduğu anlar

balina yağı ile yağlanmış, kısa ve şişko bacaklarıyla tayt giyip sokağa çıkması en itici olduğu andır bir kızın. o ne özgüvendir, o ne kendisiyle barışıklılıktır.

türklerin istanbul a kaybettirdikleri

beyoğlu'nun tabiri caizse ağzına sıçıldı zaten. heykeli yıkıp cami de dikerler, yakındır.

chrome varken firefox kullanan insan

ay bu olsa iyi, internet kafede chrome dururken explorer'a girenleri gördüm ben ah.

atı nasıl siktiğini anlatan insan

Keşke atı baban sikseymişte sen olmayaymışsın.

sürekli canım sıkıldı diye mesaj atan arkadaş

'sıçta bokunla oyna.' cevabını almayı haketmiştir o. daha ağır şeyler de olabilir, çekinmeden söyleyin.

shakira isabel mebarak ripoll

Unicef'le birlikte bir kampanya başlattılar. Hayranlarının Shakira ve Pique'nin bebeği için göndereceği hediyeleri, Unicef direk kimsesiz ve yoksul çocuklara bağışlayacak.

-Meleğim benim ya..

iphone 5 in hayatımızda olan yeri ve önemi

4s'i uzatıp yeni bir ad takmışlar. Canım sen ona Iphone 5 demişsinde bu bildiğin Iphone 4s+

asosyal insanların özellikleri

Kahkaha attıklarında elleriyle ağızlarını kapatırlar.

starbucks ta kahve alırken yaşanan gerginlik

gerçekten şu isimlerin yanına parantez içinde okunuşlarını falan yazsınlar. macchiato'yu 1 yıldır yanlış telaffuz ediyormuşum da heberim yokmuş. ne kadar kendimden emin söylüyordum ah!

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

''oldu teşekkürler'' de oynayan melike çerçi'nin avukat skeçinde çok içten bir şekilde ''ay kes beğğ kes'' demesi.

görüldüğü halde görülmemiş gibi yapılan şeyler

konuştuğun insanın heyecanlı heyecanlı bir şeyler anlatırken ağzından çıkan tükürük damlacığı.

shakira nın en seksi kadın olması

boydan kaybediyor ama kısa boylu kadınların bile ne denli seksi olabileceklerinin bir kanıtı. favori şarkıcılarımdandır. ay bir de she wolf klibi tartışmasız gelmiş geçmiş en seksi kliptir.

19 yaşında hayatı anladığını sanan gerizekalı

belkide olgunlaşmıştır, hayatın zorluklarını erkenden üstlenmiştir. bir kaç ayda bin yaş almıştır, yalnızdır, kimsesi yoktur. olabilir yani.

misafirlikte ilk kez tuvalete gideceklere öneriler

sıçmasın içinde tutsun, mazallah kötü koku misafirlik bittiğinde kulaklarınızı çınlatabilir!

cine e inima mea

Cine e inima mea, cine e dragostea mea? Spune ce tea facut sa pleci din viata mea? Rumen kızı olduğumdan bilirim böyle şeyleri, sözleri de çok hoştur!