bugün

öncelikli olan bu yazarların farkedilme süreçleridir.

o kadar kötü yazarlar ki bir süre sonra tiksinerek okuduğunuz her entrynin altında onun adını gördüğünüzü farkedersiniz.

ve bir süre sonra artık okumaya bile gerek yoktur.

böyle yazarlardır, her görüldüğünde eksilenen yazarlar.
akp karşıtı ve müslüman olmayan yazarlardır.
(bkz: bu ne bicim hikaye boyle)
(bkz: meks brod)
cinsel entry girmediğindendir.
tabiki de tilki. lsırf bu adam için giriyorum sözlüğe.

bak yine eksiledim.
(bkz: nikimyokki) Mesajlarına cevap vermedigim erkek yazarlar egolarina yedirememisler. Ben size cevap vermek zorunda degildim ama siz benim entrylerimi kafaniza gore eksileyemezdiniz. Nik6 ma mesajlara bakmadigimi söylemistim. Yazmasaydiniz amk. Sanki cevaplamak zorundayim. Anlamiyorum amk irkci degilim. Igrenc troll de değilim. Ne istiyosunuz be benden. Bu kadar ezik olunmaz. Cezanizi bulursunuz umarim.
adımı yazanı mikerim..
Ulan benmi acayibim yoksa diğer insanlarmı. Ne zaman kendi düşüncelerimi döksem eksi yiyor Birçok kesim tarafından dışlanıyorum. Hatta yeri geliyor tiksintyle bile karşılanıyorum. Evet ben bi kürt sempatizanıyım bir alevi sempatizanıyım Çünkü zamanında ezilmiş ve çile çekmiş insanlarından mutlu olmaya ve gün görmeye hakları olduğuna inanıyorum. Ben gerçekten zor drumda olan süriyeli iranlı insanlarıda anlıyorum. Yeri geliyor cebimde ne varsa garibanın birinin avuçlarına döküyorum. Evet bazı kesimlere göre ben dinsizim Oruç tutmuyorum zekat vermiyor namazda kılmıyorum. Hatta yeri geriyo dince hoş karşılanmayı konuları bile savunuyorum. Ama ben dinsizimde demiyorum. Her ne kadar belli etmesemde dini değerlere sahip çıkıyor. Onları sadece takilt etmekten çok ne için zorunlu kılındığını Ne anlam ifade ettiğini anlamaya çalışıyorum Evet ben dua ve sürede ezbere bilmiyorum. Ama kendi dilimle inandığım tek tanrıya kendimce sevgimi ve saygımıda sunuyorum. Dindarım diyen onca insandan daha çok yaratıcımın adını anıyorum. O nun varlığını veyüceliğini içimde hissediyorum ve hissettirmeden yaşamaya çalışıorum . Benim hiç bir zaman gerçek bir dostum veya sevgilim flan olmadı. Yanıma yaklaşan herkes çıkarları için yaklaştı ve ben bunu hep hissettim. Şuandada içinde bulunduğum yalnızlığımdade yaratıcımı anıyor hayatıı sevkli bi şekilde belirlediğim ilkelerime sadık kalarak yaşamaya çalışıyorum. istediğiniz kadar beni dışlayın eksileyin veya bana küfredin ama ben böyle olmaya devam edeceğim . Doğru bildiğim değerlerimin yanında gerekirse yalnız başıma ölüceğim.
(bkz: selia)
Bir sözlük düşmanlığı atraksiyonuna kurban giden yazarlardır.

Söz konusu yazarlar tarafından vakti zamanında ağzına tokadı yemiş yazarların ya da, kıskançlıktan geberen şahsiyetlerin özellikle takipçi adı altında yedikleri boktur da diyebiliriz bu her gördüklerinde yazar eksileme olayına. Birine kafayı takıp ha bire eksiler bu ruh hastaları.

Şu eksileme açık yapılsa da, birbirimizin ağzını - burnunu daha iyi kırabilsek di mi?
(bkz: hep biraz eksik)
(bkz: yaz babam yaz)
(bkz: kutlukbilgekagan)
(bkz: kukla).
(bkz: zall)
(bkz: yok ki)
Yalnız "yok ki" nickli biri varsa olmaz yani. Yoktur umarım. Bu arada zevkine bazı moderatörleri eksiliyorum beğensem de. Sonra vicdan yaparsam artı veriyorum.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
(bkz: flat head)
Imamhatipte namaz kilan ateist.
Var bir iki tane ikiyüzlü insan. Eksiliyorum ve eksilemeye devam edeceğim. Ne yazdığının da önemi yok. Umarım ki o son umutların da yıkılır ve hayatta tutunacak dalın kalmaz.
VAY ULAN YiNE KENDiMi ARADIM BULAMADIM DEDiĞiM DURUMDUR.
DEMEKKi SORUN YOKMUŞ.

iYi BEN AZ DAHA ORTALIKTAKi AKTROLLERE LAF SOKAYIM.
sağ olsun beni de her gördüğünde biri eksiliyor. ama listede adım yok, şaşkınım.
(bkz: windowsun penceresi)
(bkz: koala amma ne fayda)
(bkz: trollere fisildayan adam)

çirkin kıskançlığı olan yazarlardır. her gördüğümde seri eksilemezsem olmaz, evet.
Yasakçı tiplerin nickini gördüğüm an, seri eksilerim. Hiç acımam.