bugün

entry'ler (1152)

aniden gelen yeter yeter yeter deme isteği

haftada 6 gün 8 saat diye başladığım iş yerinde pazar mesaisi koyduklarında veya 1 mesai doldurup 2.sini de(toplam 16 saat) istediklerinde ansızın kafamda canlanır bu cümle. Ardından hayal gücümün arka odalarından birden çıkıp beliren bulutlu bir havanın içinden geçen güneş ışınlarının aydınlattığı eski bir perde belirir zihnimde.

nasıl bir ilişki istersiniz

kendimi kasmadan yanında rahat hissedebileceğim birini. ülke zaten çok kasıyor. insani ilişkilerin daha nazik olması için kendi adıma elimden geleni yapıyorum. siz de yapsanız? biraz daha hoşgörü.

ağzını fazla buruşturma beni üzme

bu başlık niye yeni açıldı ya. kaç yıllık çinli sözüdür.

aniden gelen sigara böreği yapma isteği

her gün ekseriyetle sigara böreği yiyen arkadaşımı aklıma getiren başlık. 3.95 (bim)

2002 ve 2020 de asgari ücrete alınan benzin

satılan kurumları çıkarıpta hesaplarsak daha doğru olacak başlık. gören de üretim arttı refah arttı sanacak. 18 yıllık rezillik bile ülkenin tüm malvarlığını boşaltamadı. o kadar zengin bir ülke bırakmışlar ki bize fortum fortum fortumluyorlar ama bitmiyor.

bilgi içerikli entry giriyoruz kampanyası

bilgi içerik.

hatırlamak yerine anımsamak kullanımı

evrimsel bir gelişme mi bilmiyorum. hatırlamak kelimesi bir anda lügattan kalktı. herkes anımsadım anımsadın mı falan filan konuşuyor. (bkz: anımsamak adam mıdır) arayın bağlansın.

serdar ortaç vs moğol kızları

serdar ortaç daha güzel.

ilber ortaylı

bütün tarih düşmanları burada mı toplandı ne. bu adamın okuduğu tartı olsa kilosu hissedilmeyecek tipler başlığa gelip sözde tenkit ediyorlar.

31 mart ekşi sözlüğün patlaması

an itbari ile girilemeyen site.

beka sorunu

beka sorunu var diye bas bas bağırıyorlar ya, aklı selim olan adam bundan önce beka sorunu yoktu, bunlarsa bas bas bağırıyor beceremedik diye düşünür. keşke türk milletinin %40'ı gerçekten zekidir açıklaması doğru olsaydı maalesef çok iyimser değil anti realist bir görüş.

leaverbuster

bu ibne hakkında başlık açılmamış olması enteresan. pc ve netle ilgili ara sıra problem yaşıyorum hemen reportluyorsunuz. bu çıkıyor karşıma. halbuki ülkeyi soysam, faili meçhul cinayetler işlesem kimse sikini kıpırdatmaz. nasıl bir millet olduk lan biz ?

imdb puanına göre film izleyen tip

zaman kaybetmek istemeyen belki de eşi/sevgilisiyle birlikte güzel bir film izlemek niyetinde olan kişidir.

gençler girişim derdinde değil memur olma derdinde

"sayenizde gelecek oldu bilmece" yandaş olmadıktan sonra girişimciye sadece fatura kesilir.

akademik takvimde yalakalık

sadece bizim üniversiteye özgü mü bilmiyorum. araştırılması yapılmadığı için olaya tam ismini veremediğimiz 15 temmuz günü, demokrasi günü olarak akademik takvime girmiştir. ayrıca yaz okulu olmadığı için ne yaz okulu ne de bütlerin erişemeyeceği bir tarih akademik takvimde kibarca süs olsun diye konmuş veya yalakalık siz ne derseniz deyin. aynı takvimde 30 ağustos zafer bayramı 18 mart yer almazken milli günlerimizden 29 ekim ve 23 nisan yer alabilmiştir. Ayrıca ilginç bir şekilde kurban ve ramazan bayramları da "akademik takvimde" yerini almış durumda

http://www.balikesir.edu....9_akademik_takvim_son.pdf

günümüz dizileri

niyeyse hiç birine alışamıyorum. hoş daha önce behzat ç. yayındayken sevmezdim. şimdi 2.yi bitiriyorum ve izlediğim türk dizileri içerisinde kesinlikle en iyisiydi. hem de el kamerasıyla dizi çekmelerine rağmen. ancak şu aki dizileri sevemiyorum arkadaş. bir bizimkiler, kuzey güney, geniş aile bir behzat ç tadı vermiyorlar. her filmde herkes mi zengin olur arkadaş ve zengin patron boyna fakir sekretere pompa yapıyor. izleyenlerin çoğu da fakir halk. götümden de uydurmuyorum %40'ı asgari ücretle geçinen bir milletiz biz. nerden bakarsan bak öyle.

zengin fakiri gondikliyor daha sonra fakir halk bunu izliyor ve seviyor. deveye diken hesabı. ayrıca be kardeşim bu dizileri sermaye sahibi insanlar yapıyor tabii ki bilinç altına sekreterlerin orospu potansiyelli olması gerektiğini pompalıyorlar.

18 aralık a101 poşet vergisi

an itibariyle uygulamanın başladığını farkettim fişe geçirdiler. daha sonra bu seferlik bizden olsun deyip fişten düştü kasiyer. son 2 haftada alıştırma süreci yaşanıyor. sıçtığımız boktan işediğimiz sidikten vergi alınıyor bir de poşet eklendi buna yakında aldığımız nefese de kota gelirse şaşırmam.

memelerin göğüs testisi olması

sigarada ağız penisidir.

allahını seven defansa gelsin

çocukken masumanee görüp inandığımız şey.

puhu tv

reklam uygulamasını başarılı sürdüren site. 2 saatte 1 tane reklam çıkıyor. Onu da keyifle izliyorum.