bugün

sözlüğün maç sonrası verilen maç özeti programlarına benzemesine neden olan entrylerdir. futbol sevmeyen yazarların sol frameden başlıkları kaldırmakla uğraşmalarına neden olurlar. hatta bazı yazarlar arasında futbol maçlarından sonra sözlüğe girilmez diye konuşulmasına neden olurlar.
eksik önermedir, çünkü derbi, kupa vs. maçlarının başlıkları bir gün önceden açılıp, maç öncesi de tahmin yapılmaktadır, akabinde bu olay maç ın ertesi gününe kadar devam etmektedir. bir hadi iki başlıkta kalsa, renktir, çeşittir denebilecekken, kendini tutamayan ergen* ler tarafından en az 15 başlıkla sözlüğü istila şeklinde cereyan eden durumdur.
doğaldır, maçı izleyen insanlar yorumda yapmak istiyor. ne isteniyor anlamıyorumki.insanlar bu sizin küçümsediğiniz maçlar sayesinde dertlerini unutuyor. birazcık saygı.
televizyondakini sevmiyorsan kanalı değiştir , sözlükte yapılması gerekeni tahmin etmişsindir.
ahmet çakar ile erman toroğlu nu dinlemenin tercih edilmesi gerektiği durumdur.
bir kaç başlık tamam da 15 başlık da olmaz ki kardeşim dedirtecek durumdur.
tabii, cuma namazı çıkışı sonrası konuşulması gerektiğinden, saçmadır.
futbola aşık olmamın nedenlerinden birisidir. diğerini yeri gelince belirtirim.
futbol muhabbetinde son noktayı koymak adına erman toroğlu ve şansal büyükağa'nın da sözlüğe katılmaları gerekliliğidir.hıncal uluç'un da gelmesi ortamı daha da yumuşatabilir.
futbol muhabbetinde son noktayı koymak adına erman toroğlu ve şansal büyükağa'nın da sözlüğe katılmaları gerekliliğidir.hıncal uluç'un da gelmesi ortamı daha da yumuşatabilir.
Not : Futbol muhabbetinden sıkıldık.
Dipnot : Yeminle sıkıldık.
Süper Not : Harbiyim olm.
Über Not : Daral geldi kal geldi bana anlıyomusuaooaun.
Siber ot : bana n koymadılar. otum ben , gızlar ! tanışak mı ? sonra da sevişek mi ?
Necla not : Ben bilmem beyim bilir ama sıhıldık gayri.
buda son not : YETER AMK ! Bi SiKTiRiN GiDiN LAN !
sözlük kızlarını canından bezdiren olay.
normaldir. futbol maçı yeni bitmiş, sıcak bir konudur, tartışılmaması tuhaf olur.
olması gayet normal olan bir olay.. ne yapalım ? yufka açıp sigara böreği mi saralım ?
ne yapalım lahmacundan mı konuşalım dedirtir.
sanki tüm kızlar sözlükte kültürel ve sosyolojik muhabbet yapıyormuş gibi davranan bir kızın rahatsız olduğu eylemdir.

(bkz: siz ne ayaksınız lan)
klasikleşmiş aktivitedir. can sıkıntısı için bire birdir.
Sözlüklerdeki Futbol Fanatizmi
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar