bugün

herşeyin fazlası kötüdür. üzer ilerde adamı. çünkü karşısındaki herkesi kendi gibi göremeyince her daim dumurlar yaşaması olasıdır.
safsatadır, şehir efsanesidir, böle dört yapraklı yonca gibim bişeydir.
not: ya ne olacağdı?
yoktur.
Var mı öyle bir insan? Varsa da Dünyalı mıdır? Nedir?
çok zor bulunacak erkektir.
kendini bulmuştur...sıkmaz,yormaz,üzmez..kıymeti bilinmelidir.
vardır böyleleri. evlilik için uygundur.
dizilerde genç kızlara sunulan ve ağızlarının suyunu akıtan tiptir bu genelde, yok öyle bir insan ama genede sunuyorlar, millette sevdiceğinden soğuyor boşu boşuna.
zekasına bir şey diyemem ama geri kalan sadakatinde, yakışıklılığında ve fedakarlığında, hayatına giren kadının çok önemli bir payı vardır diye düşünüyorum. kimse bu özellikleri herkese karşı hissedemez, sergileyemez.
tut kolundan nikah masasına oturt erkeğidir.*
alice harikalar diyarinda bile yasamayan erkek türüdür o. kizlar artik ayaklariniz yere bassin yok öyle biri, bosu bosuna mutsuzluga sürüklemeyin kendinizi, sonunda üzüldügünüzle kalirsiniz.
kadınlar hep daha fazlasını isteyeceği için; yeteri kadar olmayan erkektir.
zekayı çıkar fazlaca mevcut .
(bkz: başak burcu erkeği)
Böyle bir erkek var diyelim (yakışıklı olsaydım bkz:ben diyebilirdim), karşısındaki dişi ne olacak önemli olan konu bu aslında. iyi niyeti suistimal eden bir dişiye çok fazla olan erkektir. Zaten böyle bir erkek hep suistimal edilir.
Fedakardan kasit kadının her dediğini yapan kendisini dusunmeyen bir erkek ise, olmaz olsun öyle fedakarlik.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı kadınlar)
türkiye'de fazla bulunmayan erkektir. arz/talep dengesi. bir erkeğin bunlara ihtiyacı yok türkiye'de... arz belli, talep de ona göre şekilleniyor...

88 iq'ya, s.kim gibi surata, fingirdek ama sözde namuslu karaktere, "erkekler benim g.tümde dönsün" kompleksine sahip hatunların ezici çoğunluk oluşturduğu bir ülkede; hem zeki, hem yakışıklı, hem sadık, hem fedakar olmanın bir manası yok... gereksiz zorlama olur...
hem zeki, yakışıklı, sadık ve vefakar erkek;

kızlar dikkat,
gitti gidiyor...
sadık ve fedakar erkek denilen şey, şey diyorum zira hala böyle bir varlık dünya sınırlarında yerini henüz almadı,öyle birşey yok ama zeki ve yakışıklı dersen o var. hatta bu entry'yi o yazıyor. * neyse şaka bi tarafa, yok şaka değil ciddiyim atlama hemen. nihayetinde bu dört özelliği birden bok bulursun diyerek noktalıyorum, aha sana nokta .
(bkz: Samanlıkta iğne aramak)
(bkz: aslan burcu erkeği)

edit: yalan mı lan!
yoktur böyle adam

(bkz: orda bir köy var uzakta)
utandıran ithamlardır.
hem zeki
hem yakışıklı
hem sadık
hem fedakar
hem erkek
güldürmeyiniz.