bugün

entry'ler (218)

yaran facebook iletileri

herşey dizimag'in kapatılmasıyla başladı boşluğa düşen operasyona girişti.

recep tayyip erdoğan

son yaşanan gezi parkıyla ilgili kendisine önerim oraları çam ormanına çevirmesidir ortalıkta o kadar çok kozalak toplayacak adam varki.

semih kaya

iyiki yapmıştır efendim, Semih yaptığı bu hatayla avcının istifa etmesini sağlarsa emin olun türk futbolunun geleceğini kurtarmıştır.

26 mart 2013 türkiye macaristan maçı

birgün gelecek semihe sırf bu yaptığı hata için teşekkür edeceğiz.

yaran facebook iletileri

Bir galatasaraylının isyanı;
'KAPabildiriyoz ama kapabilemiyoz''

yaran facebook iletileri

kar başladı hala köpeklere,kuşlara ekmek bırakın diyen yok tuhaflık var.

şirince

bir gün adamın biri uçakta seyehat ediyormuş azrail gelmiş :şimdi burda bu mekanda bu uçağı düşürüp canını alıyorum,
adam:tamam benim canımı alcan ama peki bu insanların daha vadesi gelmedi ki,
azrail:gelmedi demek haa ben onları buraya toplamak için neler çektim biliyormusun.

aynen böyle olacak 21 aralıktada şirincede o kadar insan boşuna toplanmamış olacak, olursa böyle bişey gülermiyim kendimi tutamam ki aga

yaran facebook iletileri

ulen fener heykelini diktiğin adamı madem gönderecektin, erdoğanın heykelini dikeydin...

yaran facebook iletileri

alex kadro dışı kaldı mı
aykut öcün aldı mı
imdi yürek yırtılır...

en iyi sade maden suyu markası

kızılaydır en iyisi kimseler yoktu buralarda kızılay varken.

nilüfer

Müslüm Gürses'e neden baba dediklerini bu şarkıyla daha iyi anlıyorum adam sesiyle insanı,

11 eylül 2012 türkiye estonya maçı

hakem amca maçı katletti resmen o pozisyon kırmızı olurmu la.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Gayrı gider oldum. Ahmet Kaya

kemal sunal a gülen insan

buyurun benim... hiçte gücenmiyorum hatta heryerde gösterebilirsiniz parmaklarınızla işarette edebilirsiniz bu insan kemal Sunala güluyor yazık diye yüz kere seyretsem aynı sahneyi yüz kere aynı derecede gülüyorum...

25 şehit şırnak tan afyon a getirildi iddiası

askerlerin aileleri teslim etmemişmi bunları afyona birliklerine yapmayın arkadaşlar din kardeşiyiz...

uefa avrupa ligi 2012 2013 sezonu c grubu

fenerbahçeninb toplayabileceği puanları yazıyorum
Marsilya:0
Mönchengladbach:1
AEL Limasol:3
toplam:4 3'te olabilir...

yaran facebook iletileri

tomas ujfalusinin sakatlanaması üzerine galatasaray yönetimi takviye yapılmayacağını alt yapıdan giray bulağı a takım kadrosuna katacaklarını açıkladı...

2012 londra olimpiyatları

Bayan yarışmacılarn kafasında parlak rengarenk koca koca tokalar sanırım 2012 londradan bize bu kalacak yakında çevremizde bu şekil gezinen kızları görürüz.

yaşamak için bir neden söyle

anan baban o kadar uğraşmış yapmış tabi ne kadar olmuşsun bilemem hatıra yaşa işte.

yaran facebook iletileri

Başbakanımız çocuk sayısını belirledi, doğum şeklini belirledi, yakında pozisyonlarıda anlatırsa hiç şaşırmam...