bugün

henüz üretilmedi.
aldatıldıktan sonra zekasını kullandığını sanarak, güzelliğinin farkına varıp aldatmaya başlayacak, sadakatini yok edip fedakarlığını kişiliğinden yapacak olan kızdır.
yetmez ama evet.muhakkak sıcakkanlı ve güleryüzlü olmalıdır.en azından ben sıcakkanlı kadın seviyorum.soğuk kadın çekilmiyor.
tüm anneler.
cennetten gelen bir melekti sanki.
çok iyi rol kabiliyetine sahip kızdır.
not:evleninceye kadar kesin oynuyorlar.sonra tüm cadılıkları çıkıyor. biz erkekler salında safın önde gideniyiz. biz kafaladık derken , kız geleceğinin yönünü bile çizmiş oluyor. böyle kız yoktur. sadece rolünü güzel oynayan kız vardır.
(bkz: alice)

anca harikalar diyarında vardır öyle kız.
erkek versiyonu bulunamayan kızdır.
insan olamaz. melek o melek.
sözlük yazarlarının rüyalarında görebileceği kızdır.*o da zor ya..
mutsuzdur.
şu an nerede, kiminle olduğunu, hatta adını bile bilmediğim, ama belki her gün aynı fırında ekmek almak için sıraya girdiğim, belki daha önce otobüste farkında olmadan yan yana oturduğum ileride evleneceğim kız!
hem zeki hem yakışıklı hem sadık hem fedakar erkek sayısı ile doğru orantılıdır.
(bkz: teyzeni defterdar olan damda faytonla dolaşır)
(bkz: yemede yanında yat)
anladın sen onu sözlük.

Her erkeğin hayallerini süsleyen ulu kişidir. Bu başlığın görülmesi bile yeter. birkaç şey yazmak ister er kişi. Ama bu yazdıkları aynı zamanda bir sitem etme durumudur. Nedir bu sitem? işte cevabı:

1) ah keşke böyle bir kız olsaydı.
2) olsa da karşıma çıkmaz ki anasını satayım.
3) çıksa da benim olmaz. Napayım o zaman bu kızı ben.

Diye devam edip aynı başlangıçtaki duruma dönülür.
böyle bir kız olsada kıymeti bilinmez.
"sen çok iyisin çok güzelsin çok temiz kalplisin çok masumsun seninle vakit geçirmek çok güzel ama ben sana layık değilim / ben seni haketmiyorum" cümlesiyle karşılaşan kızdır.
bir milyarda bir ihtimal olan şeydir dünyadaki 6 milyar insandan sadece 6 sı görebilir..
combo yapmış olan kızdır.
bulunur bulunur da zor bulunur... bulup da kaybeden var bir de.
bir insan için sevgi denen duygu önemliyse ve bu bir kızsa, sevdiği erkeğe karşı zamanla sadık ve fedakar olacaktır. erkek de onu sevdiği zaman kız ona dünyalar güzeli olmasa da güzel gelmeye başlayacaktır. bu üç kavram şartlar oluştuğunda mümkün olabilen kız modelidir. fakat zeka için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. bir insanda zeka aramamak gerek. vasat bir zeka hayatını ve ilişkiyi devam ettirebilmek için yeterlidir. herşeyi de devletten beklememek gerek, onun eksiklerini de erkek kendi zekasıyla kapatsın. Bu başlık uyumlu enrty örneğiydi.

Tanım: ileride hayatı monotonlaştıracak olan kızdır. Hiçbir eksiği yok, eh o zaman hiçbir heyecanı da yok. ilk başlarda hoşuna gider, sonra canını sıkar.
bu özelliklere sahip kızlar vardır da, nedense bunu anlamayan öküzlere denk gelirler hep
(bkz: rüyalarda buluşuruz)
öyle kız varsa ben onu değil gelsin o beni siksin. ona bile razıyım.
Bir mühendislik fakültesinde göremeyeceğiniz tiptir. Görürseniz 10dan geriye saymaya başlayın ve olacakları izleyin.
böyle bir şey yok. ama olabilir de. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar