bugün

entry'ler (329)

metroda aşık olduğu gri ojeli kızı arayan adam

Gri ojeli kız bulunmuş. Hatta ocak ayından beri de birliktelermiş. Biz çıkalım kerevetine dedirten hadise.

gri ojeli kız

Cihan isimli cesur genç adam; gri ojeli kızı bulmuş. Ve ocak ayından beri birliktelermiş. Hadi hayırlısı.

gri ojeli kız

Kadıköy metrosunda gördüğü gri ojeli kızı her yerde arayan gencin hikayesi. (bkz: ) https://www.google.com.tr...edio.com/amp-haber/749996

10 sene sonra uyansan ilk ne arardın google dan

"Tekrar 10 yıl nasıl uyunur" yazardım.

orkide yağ reklamıyla kendini harcayan ilhan şşen

Hele o yağa sarılmasıyla beni benden alan reklam.

semih öztürk

programı izlememi sağlayan çok zeki ve relaks yarışmacı. en başından beri herkesi teker teker yarışmadan eleyip, final gecesi elenen yarışmacıların kendisini seçmeyeceğinin aşikar olduğu bilindiği halde neden final oylamasında elenen yarışmacılardan oy kullanması istendiği hala kafamda soru işaretleri bırakmaktadır. üçlü eleme sisteminin çok saçma olduğunu düşünüyorum. semihin zaten elenen yarışmacılar tarafından seçilmeyeceği bilinmekteyken gazete satışları ve sms oylamasından da 1. olması beklendi. kanımca tuncay taraftarları zaten elenen yarışmacı oylamasında tuncay'ın kazanacağını biliyorlardı ve smse yüklendiler. semih başından beri sürekli herkesi gönderdiği halde gönderilen yarışmacıların semihi seçmeyeceği biline biline semih fanlarının 11 aydır sürekli oy göndermeleri yetmiyormuş gibi 3 ayrı eleme sistemiyle semihe ve semihin taraftarlarına haksızlık yapıldığını düşünüyorum. ütopya isimli yarışma final gecesinde paradox olarak ismini değiştirdi bence.

birazdan uyanacak yazarlara bırakılan notlar

Bu saatte uyanılır mı, yatın uyuyun.

25 nisan 2015 anıtkabir bulgur çorbası yemeği

(bkz: ) buket uzuner~gelibolu(uzun beyaz bulut)

Gelibolu yarımadası'ndaki savaş esnasında askerlere kısıtlı imkanlarla dağıtılan yemeğin temsili.

kafaya her şeyi aşırı takmak

Hasta olucan yavrum bu kadar düşünmekten diyen analarımızın haklı olduğu duruma sebep olan duygusal hadise. panik atak gibi hastalıklardan kalp krizlerine kadar götürebilir.

Gurur verici bir etkinlik. ayni etkinlik Gelibolu'da da gerçekleştirilmiş olup, vatandaşa kırık buğday çorbası ve ekmek ikram edilmiştir. Orda olmak isterdim.

üniversiteyi bırakıp tekrar sınava hazırlanmak

helal olsundur.

dondurma kutusundan çıkan yaprak sarma

Türk olduğumuzun kanıtı niteliğindedir adeta.

dondurma kutusundan çıkan yaprak sarma

mutluluk sebebi olabilir.

bol sarımsaklı işkembe çorbası içen kız

O değil de tansiyonum düşsün diye hergün çılgınlar gibi sarımsak yiyen babaanne daha kötüdür. Tansiyon ilacı olmasına rağmen bu kadar çok sarımsak tüketmesi korkunçtur. koku artık onla özdeşleşmiştir. anlatılmaz, kalbi kırılmasın diye bişey de denmez, dense de dinlemez. O evde yaşamak zordur. ne desem boştur.

çocukken yapılan şerefsizlikler

Telefon rehberinden tanımadığımız insanları arayıp hediye kazandınız yarın sizdeyiz diye insanları kandırmak. bi' keresinde yaşlı bi' amcayı kandırmıştık. pişmanım.

makyaj çantasını evde unutan tiki

Acilen yeni bir makyaj çantası hazırlamak çok zor olmasa gerek onun için.

kıskanç kadınlar zavallıdır

Sadece domuz eşini kıskanmaz.

kahvehanelerin önüne oturmak yasaklansın

yasaklanmasa bile, insanların sigara içecekleri ve oturacakları bölüm, dükkanın bir kısmı bahçe tarzında tasarlanarak dışarı alınabilir ve üzeri de kapatılarak en azından sokağın ortasında kalıp diğer insanları rahatsız etmeleri engellenebilir.

yatmadan önce banyo yapmak

soğuk havada hele de kaloriferler henüz yanmaya başlamamışken yapılmaması tavsiye edilen eylem.