bugün

insanın kafası olmayınca gelen rahatlama gibidir.
Edit: başlık başa kalmış bak sen korkak ite.
yazar "kalbimiz kürt kürt atiyor "demek istemis olabilir . saygimiz sonsuz.
bir kürdün asker polisimizin katillerine oy verdikten sonra ortaya çıkan durumu.

kürt kardeşmiş. geçmiş olsun o kardeşliğe. bitti.
bir sehit annesi, bir sehit cocugu, bir sehit babasi, bir sehit esi, bir sehit yakini, bir sehit adina aglayan bir halkin onune cikip soylemeye gotunun yemeyecegi seyleri burada yazan tiplerin hissettigi rahatlamadir. bu arada ingilizceni skim.

edit: lan amk uludag sozluk diyoruz. eksinin amina koyayim diyoruz. kim lan bu basligi acan. lan butun gun yorgun argin gelip bir de bunlarlarla ugrastirmayin bizi ya. lutfen.
Genelde tipsiz ve çirkin insanlara gelen rahatlama hissidir. Çünkü bilirlerki onları sadece k*rtler sker.
bu başlık ne insanlar var dedirtti içimden.
bu trolü kendi haline bırakın bütün derdi küfür yemek .
aynı anda orgazm oluyorsunuz demek ki.
cehennemde de rahatlarsin inşallah sevgili yazar.
Gite giren şemsiyenin ne zaman açılır ki heyecanıdır.
teröriste verince rahatlıyorsun demek.
şeytana uymuş yazarın ibretlik beyanıdır.
Beyin ölümü gerçekleşip vücut fonksiyonlarını kaybedince, vücuttaki tüm kaslar kendisi salar. Bu yüzden bir miktar sıçarsın. Aslında rahatladığını sandığınız birey ölmüştür. Üstelik altına da sıçmıştır. ancak sonrasında pamuk tıkayıp o pisliği o rahatlamayı ortadan kaldırırlar.
nedendir bilinmez den sonrasını okumadığım yazar beyanı, allah akıl fikir versin diyoruz.
eşek silkini nasıl da yedim hissidir o.
o kadar şehit ve vatan kavramının içinden bir anda kopup gitmesinden dolayı oluşan rahatlama hissidir.
orospu çocukları için normaldir.
Insanların ölmesine neden olan bir örgüte destek olan kuruluşa destek verip içinin rahat olmasıdır. Insanlar ölürken böyle bir şeye nasıl iç rahat olunur o ayrı konu.
(bkz: orospunun orgazm olması)
Koyulmanın vereceği rahatlıktır. Geleceğe yatırımdır.
ülkeyi bölme amacı ve gayesinde olan ibneler için gelen rahatlama hissidir. ama o kadar rahatlamasınlar çünkü bu ülkeyi bölme fikrini aklından geçirenin aklını hatta rüyasında görenin rüyasını gondiklerim.
Verdim rahatladım diyorsun.
oyum hdp'ye, koydum akepe'ye hissi olabilir.
arka taraflardan gelebilir.
Aşırı güzel bir histir. Ülkücülere kapak olacak kesinlikle recebi başkan yaptırmayacağımızın hissidir.
Apo önceliğinde devam eden davanın amcık yoldaşlarını alakadar eden durumdur.