bugün

iyi yere kapak atmış olan kişi. onur ünlü, ali atay falan bunlar sosyal medyanında desteğini arkalarına almış kişiler. kendisi sosyal medyada sevilmeyen bir kişi. o ergen tayfasını saymazsak feriha'dan kalan tabiki. onur ünlü filminde de oynadı. ama yemezler aga. bu kızı bize oyuncu diye yediremezler.
şeker hastalığı nedeniyle aldığı kiloları 3 ayda 13 kilo vererek dengelemiş olan güzel hatun. her gün kahve içip 1.5 saat yürüyüş yapmış dediğine göre...
Biraz daha kilo verirse kaybolacak hoş hatun.
facebook resmi hesabında bir profil resmi var milleti geçtim o bile kendini tanıyamaz. kendisiyle alakası yok resmen maske geçirmişler gibi.
azalarak tv'lerde süresi azalmış kişi. iticisin yahu. evet.
her ortamda kendisine benzetildiğim oyuncu. ama ben kendisini hiç beğenmemekteyim. saygılar.
sadece nihal rolüne yakışan o kadarda güzel olmayan oyuncu.
kendisi için araplar kesenin ağzını açmış
http://www.esaspark.com/h...ara-reklam-yuzu-oldu.html
yeteneksiz oyuncu. güzel olabilir ama kesinlikle çekici değil. kasıntı ve soğuk. son derece itici. ancak çok iyi bir insan olduğunu söylüyorlar.
eski sevgilimin, kankisiydi bi ara neyse işte böyle.
gözleri kahverengi olsa şimdi mcdonalds'ta kasiyerdi. biraz şans ve yeşil göz insanı nerelere getiriyor.
lise zamanlarında sevgilimdi. italyan lisesinin merdivenlerinde az peşimden koşmadı.
en çok kazanan oyunculardan biri
http://www.esaspark.com/h...-projesi-ile-geliyor.html
an itibari ile twitter hesabı hacklenen oyuncu
http://www.esaspark.com/h...ter-hesabi-hacklendi.html
güzel ama tarzı olmayan bir oyuncu. Genco'daki gothic, vampirik havaları iyiydi. Hala doğru rolü bulmamış maral, feriha derken arabesk kültürde sürüklenmekte. Bir teen wolf bir true blood'da oynasa tanrıça olabilirdi. Türk dizileri işte onun da suçu yok.
balonun teki. hayatımda hiç bu kadar bir oyuncuya gıcık olduğumu hatırlamıyorum lan! kim oyuncu yaptı bunu güzellik yok boy pos yok aman aman yetenek yok.
best ahududu of turkey'dir. boyunun 1,58 olduğu belirtilmekle birlikte pazarlık payı vardır.
kezban rollerini cok iyi oynayabilen aktrist. maral'midir nedir o diziye gore konusuyorum. ha onun da ilk 20 dakikasina gore.
götü var diye ülke abazanlarının çıldırdığı oyuncu.
Suratındaki o meymenetsiz ifadeden nefret ettiğim oyuncu! Tek yapabildiği gözlerini devirmek.
pili bittiği için her kadın oyuncunun yaptığını yapan . amı götü fora ederek gündemde aklmaya çalışıyor.
bana boyuyla umut veren kız. şayet elinden kıvanç tatlıtuğlar çağatay ulusoylar geçti küçümsemeyelim lütfen
bu kızın boyunun kısalığına takılmadan güzel, sevimli, bazı zamanlarda cool olduğunu söyleyebiliriz. yakından tanıyanların anlattığına göre aynı zamanda çok birikimli de. bütün bunlar açısından sorun yok lakin oyunculuğu kötü.
türk dizilerinin hiçbirini izlemediğim için kendisi hakkında pek birşey bilmiyorum ama yer aldığı yapımlara bakacak olursak ömrünün sonuna kadar yetecek dünyalığı çoktan yapmış bu abla.
maral a geçen bi bakayım dedim, kız öyle bir kıyafet giymiş ki mal meydanda. hayır yani öyle itici bir göğüs dekoltesi ki kadın erkek herkesi rahatsız edecek türden. göğüs dekoktesinin asıl amacı bakın ben ne kadar sarktım der gibiydi. kapatsa orasını hem daha naif hem de daha güzel gözükecekti şüphesiz.

bir oyuncu.