bugün

Oldukça Merak edilendir.

Evet nasıl bir insan verilecek bunca demokratik hak fırsatları elinin tersiyle itebilir ki.?

(bkz: Ayakkabı numarası)
evet diyenlerin zeka seviyesiyle karsilastirildigi taktirde gayet normal bir zeka seviyesidir.
Evet diyene sor çünkü ben Tayyipçiyim der. Ama hayır diyene sor bakalım saysın sana. O zaman anlarsın kimin zeka seviyesi daha yüksek.
Merak edilendir, tahminimce 40 80 arası.
evet diyenlerden daha yüksektir.
Hayır anlamıyorum bilerek mi yapıyorsunuz yoksa cidden zeka takviyesi alması gereken insanlar mısınız? Bu zihniyetin Hayır deyip ülkesini, milletini, geleceğini, hatta ülkesini düşünmeyenleri bile düşünenleri tüm dünyaya terörist ilan edenden ne farkı var? Lütfen bunun gibi insanları iplemeyin.
görsel
(bkz: Ayakkabı numarası ıq ye sahip olmak) maksimum 46.
bu başlığı açandan yüksektir.. hayır.
hayır demek için zekaya bile gerek yoktur. ama evet demek için ağır sığır olmak gerekirdir.

mesela bir geyiğe silah doğrult kaçar ama sığır kasabın bıçağını yalar. yavaş yala ak sığır yalayınca bokunu çıkartıyorsun.
insanları siyasi fikrine göre zeka sınıflarına sokan kişinin zeka seviyesi ??
inönizmi benimsedikleri için düşüktür. inönü gibi bir adamı savunup dünya lideri olarak gördükleri içinde olabilir. 60 yıl önceki şeyleri bu yüz yıla uyarlamaya çalışıyorlar. Böyle bir mantık var mı ? Dünyaya ayak uyduran bir Türkiye varken bunlar sürekli bizi bir adım geri attırmaya çalışıyorlar
60 yıl önceki şeyleri bu yüz yıla uyarlamak başka, 1000 yıl önceki şeyleri bu yüz yıla uyarlamak başkadır.

al işte, bütün zeka bu.
oldu mu?
sonunda zorla dumur ettiriyorsunuz insanları!
" hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir " dedikleri için seviyeleri gıpta edilecek durumdadır.
ortalama insan zekası 90 ile 100 civarı yanılmıyorsam.

60 yıl önceki şeyleri bu yüzyıla uyarlamaya çalışıyolar demişsin de, 15 senedir her gün osmanlı da osmanlı. içimiz dışımız osmanlı oldu. Buna ne diyorsun koçum?
görsel
kandirildik diyen birinin pesinden gitmezler en azindan : )
Evet diyenlerin zekası referans alınarak ölçülebilir.
Yaptıkları boş mitingleri görünce sorguladığım durum ister istemez.
evet diyenler x 3 civarındadır. sadece şuraya yazılan entirilerden anlayabiliyorsun durumu zaten. öyle çok bilgili çok araştırmacı olmana falan gerek yok..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar