bugün

zamanında olağanüstü hal valiliği ve dyp den seçilerek milletvekilliği yapmış kişi.
http://www.aksam.com.tr/a...09/05/guncel/guncel3.html
deveyi hamuduyla götürmüs simdi sefasini süren kisi.güneydogu daki terörün kaymagini yiyen binlerce insandan sadece birisi.
okulları sık sık tatil ederek öğrencilerin gönlünde taht kuran eski istanbul valisi.
adına kağıthane'de bir ticaret meslek lisesi olan eski vali.
ohal valisi iken hesaplarında çıkan milyarlaca liralık para'dan hiç bir sözlük yazarının bahsetmediği vali. hakkında çok değişik iddialar var. zimmetine para geçirmek, hayali ihracat, kaçakçılık gibi.

http://ulu.so/u3trvb
intiharı kafalarda türlü soru işaretleri doğuran eski ohal valisi.
75 yaşında intihar eden eski bir devlet adamı.

umarız ki geriye yazılı birşeyler bırakmıştır.
böyle kişiler göstermektedir ki ne kadar eğitim de alsa biri, ne kadar üst kademelerde görev de yapsa, ne kadar korunup kollansa da onca gizli bilgi ya da devlet sırrını taşımakta güçsüz veya zorlanıyor insanoğlu.
allah rahmet eylesin.
intihar ettiği söylenen eski ohal valisi. 75 yaşında bir insan neden intihar ki? şurada toplasan 10 sene sonra zaten eceli ile ölür. atma türk devleti din gardaşıyız ya la!!!...
intihar süsü verilerek öldürülen eski ohal valisi. bir kere eski ohal valisi olmasından ne derece bilgi sahibi olduğu ortada. bu kadar bilgi sahibi olan bir insanın 75 yıl hayatta kalması bile bir mucize. bir ayağı çukurda olan bu adamın intihar etmesi de ayrı bir saçmalık. bizde malız ya, hep inanıyoruz bunlara.
sır küpü bürokratın yine sonucu bir sır olarak kalacak şekilde hakkın rahmetine kavuşan insan. olağan üstü hal valisi iken hesabına 2 milyar lira geçirdiği iddia edilen bürokrat. nasıl bir tesadüfse mehmet ağar'la bir çok ortak noktası bulunan insan.
bu kadar kolay ölmemeliydi. adalet mi bu.
bu herif konuşacaktı, o yüzden öldürdüler, bunun gibi kaç tanesini asitli kuyulara attılar, şimdi fazlasını yazsam çaylak yaparlar burda.
intihar mı? sesini kesin emri ve bir kurşun. yine yanıtsız sorular faili meçhuller.
gönül rahatlığıyla "allah rahmet etsin" diyebileceğimiz birisiydi. vatan ve millet için büyük hizmetleri olmuştu.

intihar edecek birisi değildi. intiharı kuşkulu; ancak aydınlatılabileceğini hiç sanmıyorum.
intihar ettiği söylenen vali. şimdi, adam odasında kalbine kurşun sıkıyor,lakin salonda oturan eşi silah sesini duymuyor. Neyse...
75 yaşoında evinde ölü olarak bulunmuş kişi. allah nur içinde yatırsın.
kendisini tanırdım, tanıdığım kadar da iyi bir adamdı. intihar etmiş olabileceğini düşünmüyorum. allah rahmet eylesin...
neden karısıyla ayrı odalarda uyuduğunu merak ettiğim bugün intihar etmiş adam.
karısının adamı kontrol etmek için sabah odasına girmeye çalışıp ölü bulması kuşku uyandırıcı bir olay çünkü sanki.
babanın * başımıza sardığı belalardan biriydi. inşallah babası da tez zamanda yanına gider.
allah rahmet etmesin hiç sevmezdim rahmetliyi.

kan kusturduğu ailelerin ve insanların, faili meçhullerin hesabını nasıl verecek bilmiyorum.
Karanlık bir şahsın karanlık bir ölümü daha.
vicdan azabı yüzünden intihar etmiştir.
ee o kadar insan kanı emersen düşünürsün ne yaptım ben diye.
değerli bir insandı. allah rahmet eylesin.