bugün

entry'ler (209)

vodafone

Tarifem 49 tl ama 76-82 geliyor. Müşteri temsilcisini arıyorum Beni ikna et dakikalarim aynı kalsın faturam düşsün diyorum. Adamin yaptığı şey bana Tarifemi tarif etmek. Sanki vodafone u benmi kurtaracam gidersen git banane tavırları. Yarın hemen aveaya geçiş yapıyorum.

türkiye nin bir ay boyunca oy sayacağı gerçeği

olayın özeti şudur. not(ağrı da 13. kez sayıldı 14 başladı)
görsel

ağrı da seçim sonuçlarına 13 kez itiraz eden parti

Sırrı sakık a dişleri geçmediğinden olayı resmi olarak hazmetmeye çalışan ama her seferinde babayı alan partidir.
Ağrı nın taşlıçay ilçesinde bdp nin 11 oyla kaybetmesi üzerine yaptığı itirazın anında reddedilmesi ise manidar.
olay tam ölarak budur.
görsel

sırrı sakık

Agri ilinde mevcut belediye baskani (hirsiz hasan aslan) bir onceki donem de il baskanidir kendisi.

Eski ve yeni belediye beşkanları. Bu ikili 10 yildir Agri yi yerinde saydirmaktadir.

Olmadi 2009 da bdp (murat ozturk) den hile ile belediyeyi almis ve 7 gun agri olaylari olmus polis halka zulm etmistir.

Calismamis ili geri goturmus utanmadan bu donem yine aday olmustur.

Bdp karsisina saglam aday (sirri sakik) cikartmis olup. Akp ve hasan aslan hirsizininin kokunu kaziyacaktir.

savcı sayan

Agri/tutak li chp nin en kisilikli adamidir. Kilictarogluna en hakettigi sozleri soyleyebilen sahis.

kadir mısıroğlu

Fethullahin gercek yuzunu 1995 de bilen tarihci.

kemal kılıçdaroğlu mustafa sarıgül ikilisi

Bukelamun ile gramofon ikilisidir.

hamur

keri aladağ da denir.

seks yapmaya alternatif aktiviteler

brazzersteki kel adamı izleyip iç geçirmek.

kürt

Hep inat etmis. Hep baskaldirmis. Kurallari yasalari tanimamis. Oldurmeyi marifet zannetmis irk.

Izmirde 3 diyarbakirli nin nedensiz saldırısına ugradiktan sonra (dayak yiyen yine kendileri oldu.) Hic hoslanmadigim ırk.

Saldirdiklari grubun da kurt oldugunu anladiktan ve dayak yedikten sonra cok pis ozur dilediler abi.
Neyse konuyu dagitmayalim. Hepsine hatta hicbirine guvenmeyin. Burada tecrube konusur. Onlarin evinde guvenin kendi evinizde asla.

Not: ben bir kürtüm.

noel baba bu ülkenin önemli bir değeridir

Noel babaniz sahte bir milletin (america) sahtekar uyduruk bir kahramanidir. Rambo. Hulk. Superman. Batman gibi.
Oysa bizim pir sultan. Mevlana. Fatih. Kanuni. Dadaloglu. Bolubeyi. Bediuzzaman. Gibi gercekustu kahramanlarimiz var.

polis

Izmir de konakda 4 kisi (sonradan d.bakirli olduklarini ogrendim) oradan gectik diye bize on e kufur edip sonra saldirdi. Bizde 3 kisi (antrenmanliydik fitness) bos durmadik kendimizi savunduk. Derken Bunlar dayak yiyip tek tek dustu. Biri polisim dedi (ismi ercan di) kimlik gosterdi. Biraktik orada polisi aradik. Polis gelmeden bu ercan kacti. (15 dk once erkekdi tabi dayak yiyince kuyrugunu altina cekti) neyse ilginctir iki sivil polis geldi. Derken bunlar bitbirini tanidi ismiyle hitap ettiler. Bizden ozur dilediler ayrildik. Sivil polis bize bunlardan uzak durun bunlar gayrimeşru falan dedi. Ya polis kimligi gosterip polis gelmeden kacan dedik. O polis degildir dediler. E bu samimiyetiniz ne dedik seni ilgilendirmez sikayetcimisin bunkardan degilmisin dediler. Sikayetciyim savci gelsin dedik. Adamlar dayak yemis onlar da karsi dava acarsa cok uzar bu is deyip bizi ikna ettiler.
Anlamadigim bize saldiran dövmeli güneydoğu şiveli sahislar polis yada polise mi calisan kisilerdi.
Ikincisi oyle diyelim sadece oradan gectik diye neden kufur edip ellerindeki cay bardaklarini yere vurup bize bicakla saldirdilar.
Ucuncusu. Biz disli cikmasak gariban vatandas olsak sonumuz ne olurdu.
Son olarak onlari bulup otturmek icin arkadaslarla 5li 6li tekrar gecmeye karar verdik ayni sokaktan.

tarihi değiştiren keşifler

6 kasim da 6. Hafta macinin 6-0 ile bitmesi olayi

en çok küfür yiyen hayvanlar

Köpekleri bogusturan it lere sağlam küfür ederim.

yaran kemalist zırvaları

Bunları 60 yıldır dinliyorum. Söyledikleri yarım saat sonra biter.

yaran kemalist zırvaları

Benimle aynı devirde yaşayan benim atam olamaz. Üstad kadir mısıroğlu.

yaran kemalist zırvaları

Neymiş arapça zormuş. Biz modern dünyadan geri kalıyor musuz. Ulan 600 yıllık geçmişimi zi yok ettiniz. Düşman ettiniz. Neyse. Japonca çok kolay ya adamlar Sony ile Nissan i birleşirse bir tc eder. Biz neredeyiz peki.

yaran kemalist zırvaları

O olmasaydı adın Yorgo olurdu. Ulan ne olmasaydı şu an geçmişimiz le övünderek bir tek Japonya ile yarısırdik.

atatürk ün namaz kılarken resmi

islamiyet düşmanı olduğu herkesçe bilinen. Bir milletin bin yıllık tarihini yok eden birinin kelime i şehadet bile bilmesi şüpheli dir.

sarıgül ün başbakan olacağını herkesin bilmesi

Istanbul belediye başkanı olduktan sonra küçük emrah moduna girerek mevcut Başbakanın yolundan giderek mümkün olacaktır.