bugün

star wars episode 2 ve 3'te anakin skywalker'ı canlandırmış olan 1981 doğumlu kanadalı aktör.
factory girl isimli filmde oldukça başarılı bir performans sergilemiş oyuncu.
life as a house'tan bu yana çok çok yakışıklı olduğunu düşündüğüm, factory girl'de beğenimin tavan yaptığı oyuncu.
çocuk/adam görünümlü yakışıklı aktör.
gözleri umman * gibidir.
awake filminde de başarılı bir performans sergilemiştir.
factory girl filminde yakışıklılığı tescillenmiş aktör.gözlükleriyle ve motoruyla gezişi var ki bak bak dur.
(bkz: jumper)
Dünya trombolin şampiyonu ablasıyla birlikte bir reklam çekimine gitmesiyle keşfedilmiş, bu çocukta ışık var dediğim 81 doğumlu kanadalı aktör. ***
(bkz: Başarılı aktör)
(bkz: hayden panettiere)
awake
jumper
virgin territory

filmlerinin başarılı, yakışıklı başrol oyuncusu. severek izleriz. *
şu an,şu saniye yanımdan geçse senden çocuğum olsun istiyorum diye haykırıp üzerine atlayabileceğim , ben onu bıraktığımda muhtemelen sırf iskelet olarak kalacak yarı insan-yarı tanrı.
(bkz: insan değil)
(bkz: bakireler diyarı) filminde lorenzo'yu canlandıran 1981 doğumlu aktör.
(bkz: lorenzo delamberte)
jumper filminde yakışıklılığı ile göz dolduran oyuncu.bence film çalışmalarına son hızla devam etsin;çünkü kendisini ayda bir görmek istemekteyim.yok yok ayda bir az.how i met your mother kadrosuna dahil olsa daha kıyak olur.
ekmeğe ihtiyaç duymadan yiyebileceğim bir insandır.* * *
jedi olsa olsa böyle biri olur denilesi insan.
rachel bilson nişanlanmış olan aktrist, yakışmamışlardır.
oynadığı anakin skywalker satıcının önde gideni çapsızın tekidir. insan sinir olur seyrederken.

ama hacı bu nasıl bişeydir. lacoste işi biliyomuş. maşşallah.

http://www.youtube.com/wa...vCuww&feature=related

bir de bu var:

http://www.youtube.com/watch?v=SKFS920Vx3o
1981 doğumlu kanadalı oyuncu. star wars episode 2'de rahat durmayan ikide bir sağa sola hoplayıp zıplayan,ustasının lafını dinlemeyen, zik gibi kafasından sallan bir tutam saçla ortalarda gezinerek "jedi medi ben dinlemem aga kafayı gömerim buna" hissi uyandırmış aktör.
(bkz: life as a house)
factory girl'de bob dylan olmuştur kendisi. ama üzerindeki dylan'ı kolay kolay atamamış belli ki.
new york i love you filminde de buram buram dylan havası estiriyor haspam.
(bkz: anakin)*
awake filmiyle dikkatimi çeken oyuncu. son olarak 2011 de bir filmine gittim sinemada. adını hatırlamıyorum. hayatımda izlediğim en kötü film olabilir. yarısında çıkıp gitmememin sebebi bu yakışıklı şahsiyettir.