bugün

Keşke öyle bir şey olsa. Tüm hatalarımdan ders aldım. Dipçik gibiyim artık.
Exten olmaz, kesin bilgi.
Exten next olmaz. Kesin bilgidir...

Swh..
(bkz: Aynı nehirde iki kere yıkanılmaz).

Evet
Eski sevgiliniz ayrı kaldığınız süre zarfında başka birileriyle romantik bir bağ kurmadıysa ve o an duygusal ve fiziksel bir boşlukta ise arkasına dönüp bir bakacaktır. Siz de halen onunla alakalı mevzuları aşamadıysanız çok pişmanım, çok özledim, sensiz yapamam, sensiz bir hayat düşünemiyorum, tüm çabam bizim içindi, hatalarım oldu kabul ediyorum ama hepsi için çok pişmanım ve çözmek istiyorum, benim senden başka kimsem yok, olmasın da istemem gibi demagojik ve bir o kadar da manipülatif cümlelerle sizin de içinde bulunduğunuz o boşluktan faydalanıp yeniden güya bir ilişki başlayacaktır.
Sorunları yapıca bir şekilde çözemediğiniz için tekrar tartışmalar başlayacaktır ve çok geçmeden kendisi defolup gidecektir.
Siz de o süre zarfında sizi yeniden tavlamak için kurduğu cümlelerle baş başa kalacaksınız.
Evet, tanışın. Yeni arkadaşınız depresyon.

Barışmayın, denemeyin gibi bir önermesi yok, herkesin yaşaması gereken bir süreç bence. Bir musibet, bir nasihat.
Hiç yaşamadım. nasıl oluyor acaba diye düşünürüm ara sıra.
Tekrar sıkıntı verir. Geçmişe takılıp kalmayın. Atın çöpe gitsin.
15 yaşında değilseniz yapmamanız gerektiğini bilmek güç değil.
eski ürünleri çoktan arkada bıraktığım için mümkün olmayacaktır. adı üstünde "eski".
Aynı yerde çalışıyorsanız, kaçınılmaz olan durumdur.
güncel Önemli Başlıklar