cahil insandır. yüzüne balgamlı tükürülmesi gereken insandır.
Yüzüne tükürülmesi o kadar insan varken sonu çeken insandır.
yoktur. tuvalette bile çalıyor. evet çalıyor alışveriş merkezlerinin tuvaletlerinde çalıyor. bu yüzden dinlememiş olan yoktur.
kaybetmemiştir, aksine kazanmıştır... müzik kültürünün halen daha yıpranmadığını sanmdığı için mutludur * ... seslenmeyin öyle kalsın mutlu mesut...
hayatında ki büyük bir boşluğu kapatamamış insandır. Nasıl yaşıyor lan dinlemeden.

Hiç dinlemediğim halde yatcaz kalkcaz gibi saçma sapan kelimeler dolaşıyor belleğimde.
müzik zevki olan insandır.
zurna versiyonu dinlenmelidir.
" sen dinlemesende sana süper markette, oturduğum kafede, güneşlendiğin plajda, götüne don almaya gittiğin yerde dinlettirirler merak etme" denilesi durumdur.
müziğin nesiller üzerindeki etkisine kafa yormus ve yormaya devam eden insandir.
bir yerlerde duymustur ama sarkiyi bilmiyordur.
yatçaz kalkçaz diyen gevrek ağzının ortasına iki tane geçirme * isteği duyan insandır. ve nedense aklıma; sümbülzade vehbi efendinin (#6304546) şiirini getiriyor. bence bi buyrun..
müzikten anlayan insandır. bu tarz adamlar eric clapton ve gary moore gibi adamları dinler.
Oha derler adama. Bu insan yurtta kalmıyordur. Toplu yemek yenen yerlerde yemiyordur. Toplu taşıma aracı kullanmayıp radyo dinlemiyor sosyal ağlarda takılmıyordur. Fenerbahçeli bile değildir. Hayati fonksiyonları kontrol edilmelidir. Zira müzik zevkinden dolayı dinlendiğinden değil hergün heryer çalındığından versiyonları yayıldığından dinlemiş olması gerekir.
yoktur öyle bir insan.
ilk defa raul meireles'den dinlemenin utancını yaşıyordur. bırakın müstahak ona. teknik olarak hala tam dinleyememiştir.
evden dışarı adımını atmamış insandır. başka türlü dinlememiş olma ihtimali yok.
çok samimiyim o bendim yarım saat öncesine kadar. kader ağlarını ördü ve girdiğim bir kafede şarkının nakaratında hayata dönerek "hassiktir bu oymuş" derken kulak bekaretimi haince kaybetmiş oldum.
ne yalan söyleyim hiç dinlememiştim ta ki raul meirelese kadar. dinlemez olaydım. bundan sonra gittiğim herhangi bir mekanda çalarsa müziği açanı şiddetle uyaracağım olmazsa orayı terkedeceğm.
dağ başındadır elektrikle alakası yoktur nedense her mekanda her kanalda bir defa bu saçma şarkı çıkıyor garibin meireless te şarkının sözlerinin anlamlarının ne kadar saçma olduğunu bilmeden ezgisi beğenip ezberlemiş.
Henüz doğmamış kişi olması muhtemel kişidir.
Dünyanın en şanslı insanlarından biridir. Her yerde çalan bu iğrenç ve anlamsız bi o kadar da sinir bozucu şarkıyı duymayarak bu şarkı hayat neşesinde bi eksilme yaşamayan insandır.
(Şuan bunu yazarken şarkının melodisi aklıma gelmediği için o kadar mutluyum ki. )
nr1 türk de çalmaktadır. dinlemeyenlere duyurulur.
Yeni doğmuş çocukların bile sağ kulağına okunan şarkıdır. Dinlenmemiş olması ihtimal dışıdır.
adam amrikada yaşıyorsa sikinde bile değildir yatcaz kalkcaz ne sikime der geçer.
kümeste cork cork bir ses var kümeste hangi hayvan var ? çocuk şarkısını daha çok sevdim.