bugün

entry'ler (16)

hayatında yatcaz kalkcaz dinlememiş insan

Yeni doğmuş çocukların bile sağ kulağına okunan şarkıdır. Dinlenmemiş olması ihtimal dışıdır.

sözlük yazarlarının yapmaktan hoşlandığı şeyler

Boş zamanlarımda harakiri yapmak.

bakire olmayan kadınla evlenmek

Erkek bir kız ile yattığında helal olsun bayan yattığında farklı boyutlara taşınan bir durum olmak ile beraber evlenseniz'de içinizi günden güne saran aldatılma korkusu ile yaşamaktır.

age of empires hatıra defteri

Yazar olmak adına bile okuyamayacak kadar uzun bir yazı olmak ile beraber. Madenci, oduncu, usta sözleri ile Türkçeleştirildiğini düşünen Microsoft'un 1997 yılında Ensemble Studios tarafından yapılan ve Microsoft tarafından piyasaya sürülen gerçek-zamanlı strateji oyunudur.

dizi izlemeyen alışveriş sevmeyen az konuşan kadın

Evlenmek istediğim kadın türüdür. Hem sakat hem kör hemde dilsiz olmasına rağmen aksi takdirde böyle bir kadın türünün varlığına kadir bile inanmaz.

sen benim kim olduğumu biliyor musun a cevaplar

Bu sözü her duyduğumda aklıma gelen ilk şey 3 idiot filmindeki sahnedir.
http://vimeo.com/25701945

dünyanın en çekici hayvanı

Kastamonu'lu olduğum için ben. Ama benim dışımda bir de aslan vardır.

dinsizleri öldürmek

Allah'ın verdiği canı Allah alır sözlerini boşa çıkaracak bir sözdür.

inci sözlük ten uludağ sözlük e gelmek

On Yüz Baloncuk Yutmaktır.
http://www.videokedisi.co...lyon-baloncuk-yuttum.html

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

Bi açıldım bi kapandım
Bi üzüldüm bi de güldüm hahayt
Eserekli durumumdan mütevellit ruh halim berbat
Dile kolay ama zor hasretini bana sor
Bu nasıl bi geri sayım yerinde sayıyor her gün
Sözleri ile devam eden ve devamını 100 kere dinlememe rağmen anlayamadığım parcayı dinliyorum.

kızların boşalma belirtileri

ilişkinin hemen bitiminde titreme ve ayak parmaklarında hafif bir bükme ile belli olacak bir hadisedir.

eksi 10 derecede ter kokabilen adam

Bir ilki başardığı için adam gibi adamdır.

erkeğin kalbine giden yol sikinden geçer

Her ne kadar öyle olmadığını inkar edenler olsa da sonuç itibari ile bağlantısı olan bir organ.

en ideal boy uzunluğu

Kız için 168 ve üzeri erkek için 175 ve üzeri ideal.

ensest ilişki

ruhsal problemlerden oluşan ve bunu kendine toz kondurmamak adına bir ilişki boyutuna taşıyan bir cümle.

kaygısızlar

Kaygısızlar, senaryosunu Tükenmez Kalem Grubu'nun yazdığı, sırasıyla Kanal D , Star Tv, Kanal 6, tekrar Kanal D ve son olarak tekrar Star televizyonlarında yayınlanmış Türk komedi dizisidir.
Otobüse bindikten sonra öndeki taksiyi takip et sözleri ile meşhur olmuş bir dizidir.