bugün

otuzbir çekmiş ya da mastürbasyon yapmış insandır.

kelime oyunlarınıza aşığım lan.

edit: başlığın başıma kaldığını ertesi gün fark ettim, trajik bir durum. başlığın aslı "hayatında hiç mastürbasyon çekmemiş insan" idi ve benim entrym 4. sırada mı neydi. en garanti, 2'ydi; onu hepimiz biliyoruz.

ha sen şimdi "sonradan yazmış mna koyim" diyip editimi okumaz, "ne alaka lan?" diyip eksiyi basarsan senin ebene atlarım ben de. ve biliyorum okumayacaksın. editi sonradan yazıldığı için okumama sebebini de anlamış değilim. aslında hepsi benim ürünümdü. neyse.
barut misali ateşini aramakta olan insandır.
günah olduğunu bildiği için bu zevkten mahrum kalmış kişidir. *

edit: ilk açılan başlık; tarafımdan yanlışlıkla yazılmıştı. (bkz: hayatında hiç masturbasyon çekmemiş insan) idi. 31 çekmek yazacaktım ilk etapta. olayın bayan boyutunu da düşündükten sonra masturbasyon yapmak olarak değiştirmek istedim. ancak çekmek kelimesini yapmak olarak düzeltmeyi unutmuşum. hemen de geyik konusu oluverdi. * * *
anne karnında yaşadığı taknik bir sorundan dolayı * cinsel organı olmadan doğan insandır.
olayı tamamen yanlış anlamış insandır. mastürbasyon çekilmez, içilir.

başlığı düzeltmeden sonra gelen edit:

mastürbasyon yapılmaz, çekilir.
"ben çekmediğim/yapmadığım şeyin, adını bilmem kardeşim" nidalarıyla açılan/çekilen/yapılan başlıktır.

edit: entry girildiğinde başlık "hayatında hiç masturbasyon çekmemiş insan" şeklindeydi.
(bkz: ne çektiyse masturbasyondan çekmek)
nasıl yapılacağını bilmeyen ve hiç kimseye de soramayan insandır. çadır kurmuş durumda ortalıkta gezer bu tipler. yazıktır.

(bkz: cadir kurmak)
uzak durulması gereken kişilerdir. allah korusun aynı cins falan demez kayabilir.
yaşı gelmemiştir, paniğe lüzum yok.