bugün

insanın kendini kandırmasıdır. yapacak çok şey vardır. istesek de istemesek de.
belki öyledir belki değildir ama

(bkz: canı sıkılınca başlık sıçan yazar).
kışın getirmiş olduğu soğuk havadan kaynaklandığını düşündüğüm bir durumdur.
yine terkedildik modudur.
bu mevsimde kız arkadaşınızın olmamasıyla alakalı olabilecek durumdur.*
kırmızı don alacak bir ammlı bulamama tripleridir.
televizyonu aç, ilk haber bültenini izle. tavsiyesinde bulunabileceğim düşünce tarzı. *
sikko bir durumdur. sahi ya lan, ne diye sıkılıyosun amk? uçan arabaların fiyatları düştü son savaştan sonra.. amerika'dan çıkarsa ordularımız bi sıkıntı olmıcak.. sene olmuş 2056 sen hala sıkılıyosun?

(bkz: bu aralar)
(bkz: hangi aralar lan)
(bkz: sözlük kuralları)
insanın kendisini kandırması falan değildir apaçık sıkıcı belki benım için sıkıv-cı senın için değil yada ona göre böyle ban göre böyle bilmiyorum ama gerçekten bu aralar çok sıkıcı bunalıyorum resmen.
Bazen hayatı anlamlaştıran bir etken göremeyiz. Kara kara bulutların başımızda kol gezdiği, istenilen sonuçların gerçekleşmediği, her işin sonucunun fos çıktığını farkettiğimiz bir anda birden bir şey olur ve başlarız düşünmeye, bizi yaşama bağlayan tek neden aramaya yoğunlaşırız. Düşünürüz düşünürüz tek bir sebep bile bulamayız ve sonrasında işin içinden çıkamayacağımızı farkederek bir anda hayatı tribe bağlamaya başlarız. işte bu aralar hayat bizim için sıkıcı ilerliyordur, mutsuzluk, isyankarlık vardır hatta çevremizdeki mutlu insanları görmek bile bizim gözümüze batar çünkü hayat bizim için boktan bir süreçten geçiyordur.
depresyona bağlı şiddeti artan, çözümsüzlük ile daha fazla bayan durum.
hayatı başka aralarda yaşamak gerektiğinin habercisi olabilir.
sadece bu aralar mı sıkıcı ki denilerek entry girilesi bir başlıktır.karanlık yurt odasında, mıh sıçtı gibi oturarak fermante olmayı beklediğimden ötürü bir sıkıntı içerisine girmiş olabilirim. bu ne len,içim şişti, arkadaş yok, aşk yok, zaman yok, para bok, salak çok. gidip bir evcil hayvan sahiplenmeliyim sanırım.
"Sadece" bu aralar olması ve geçip gitmesi ümit edilen..
bahar psikozudur efendim. böyle bi ''ay herkeşler mutlu mesut ben niye değilim'' tribi sarar insanı. yaz gelip ''ay bu ne sıcak eridik öldük bittik'' diyene kadar devam edebilir. evet.
tam da sınav haftasına doğru insanın içinden gelen hiçbir şey yapmama isteğinin tavan yapması durumuyla açıklanabilecek çok sıkıcı bi duygudur. vizelere çalışmam lazım,haftaya sınav var ama zerre kadar içimden gelmiyor çalışmak, hatta canım hiçbir şey yapmak istemiyor. böyle sıkıcı bir durum o yüzden. tanımlayamam nedir ki.