bugün

entry'ler (108)

gülen tarikatının franchising lisansı dağıtması

bu franchising in şöyle şartları da vardır;
fetonun vaazlarını izlerken kendinden geçerek ağlamak,
bölge abisi geliyormuş dediginde kısa süreli baygınlıklar geçirmek,
meme ucuna kadar kumaş pantolonu çekip dolaşmak,
çıkıyorsa ince düz bıyık cıkmıyorsa sakalsız dolaşmak
esnaf abileri dolandırıcak zekada olmak ve
sızıntı zaman ve türevleri dergi ve gazeteleri iteleyebilme becerisine sahip olmak,
mubarek deyip sinsi sinsi gülebilmek,
dibi tutmayan maklube yapabilmek

şakirtlerin fantezi dünyası

oldukça geniş ve renklidir. *
görsel

akp siz türkiye senaryoları

15 sene geriye gideceğimiz senaryodur.
olası koalisyon sonrası "menderes aslında iyi adamdı" yerine "tayyip erdogan aslında iyi adamdı" diye söylenerek dolaşırız artık

portakal soslu pekin ördeği yapabilen erkek

aşçı olması muhtemeldir.
değilse kariyer peşinde olmayan devlet memuru kısacası piyadenin tekidir.
siz hiç bir iş adamının makarna dahi yaptığını gördünüz mü ?

24 günde 47 pilotun istifa etmesi

mevcut hükümetle doğrudan alakası olmayan hadisedir. sonuçta kazandıklarının 3-4 katını sivil havacılıkta kazanacaklardır.
götten tespit yapmaya gerek yok. biraz araştırmak olayları irdelemek gerekli.

kadınlar neden araba kullanmasın

sıkıntı anında soğukkanlı oldukları, gaz ve freni asla karıştırmadıkları ve duran çöp tenekesi, motor, duba yerine göre insanları bonus puan olarak görmediklerinden dolayı kullanmasınlar.

münir özkul un evine zulaladığı ölümsüzlük iksiri

söylenenlere göre Ariel Şaron' la da paylaşmıştır kendisi, bu iksiri.

1 90 lık sevgilisine minik kuşum diyen kız

tabiri caizse öküz gibi iri yapılı adama "tiny, minik" gibi lakap takan tezatlığı seven insan modelidir.

zall a akrostiş yapmak

zamanı geldi artık cıkıs yap,
arkana bakmadan gitmen gerek.
lüzum görmez burdaki hesap,
logini bize ver de admin girek.

kızıl sakallı erkekler

(bkz: barbarossa)

starbucks a ilk kez gideceklere tavsiyeler

kışın gidipte frappuccino söylemeyin. sonra it gibi kıvranırsınız verdiğiniz paraya acıdığınız için

ben bu yazıyı sana yazdım

nerdeysen artık gel..bıktım artık gerçek aşkı aramaktan sevmek istiyorum deli gibi sevmek istiyorum öyle birini istiyorum ki beraber olmak gelmesin aklıma sadece sarılıp yatayım sıcaklıgını versin bana. cok mu sey istiyorum ulan bilmem ama zamanı geldi geçmeden onun da gelmesini istiyorum. o varken bişey düşünmeyeyim hep onun menfaatini hep onun mutlu olmasını isteyeyim. allah belanı versin gel artık ya da vermesin öyle kabul etmem sonra bir de şansımız boşuna gitmesin.

yün içlik giyen biriyle sevişmem diyen kadın

yün içliği bahane yapan kadındır. zira şimdi bi kenan bi kıvanc da giyse sevişmicen mi ablacım ? yooo gayette atlarsın.mesele o değil. mesele yün içliği giyen adamın yetişme biçimi geleneği göreneğidir. şayet anadoluda doguda yetişmiş insanlar giyer genelde. yoksa siz hiç egeli akdenizli veya istanbullu birinde gördünüz mü? vardır da istisna. diyeceğim o ki onu içliği giyen adamda belli bi tarzdadır ve onu bahane eden kadın da yolun yolcusudur.*

neşet ertaş

bağlamayı öttüren adamdı mekanı cennet olsun.

yalova çocuğu

kristal büfeden patso yiyen, sahilde bira içen, para varsa cınarcıkta akan gencliktir. tehlikelidir, karı kızı imkan varsa tecavüze girmekten çekinmez, dörtyolda troları ezer, ilkokul cocugu sigara, liselisi esrar, daha büyügü de hap atmaya kadar gider. ama dostun olursa da ölüme bile gelir o kadar merttir.

onur kırıcı ama gerçek olan şeyler

üniversite öğrencisinin babasından para istemesi.hele bir de okumayla sıkıntısı olup 2-3 sene taktıysa en az...*

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

candan erçetin - kader.

a 101

öğrenci takımının elinde plazma ile çıktığını gördüğüm, öğrenci dostu marketimiz.
(bkz: reklamlar)

zaman yolculuğu haramdır

evvela kime göre hangi inanışa göre yahut ne şartlar altında haramdır onu belirtmek gerek. belirttikten sonra gerçekleşmesi mümkün olmayan bir şeyin haramlığı helalliği tartısılır mı orası abest.*

herekol

"entry açmak" diye anlam verilemeyen tabir kullanan yazar. aynı zamanda insanların acılı günlerinde hassas noktalarını, pkk gibi vatan hainlerinin haber kaynaklarından aldığı haberlerle deşmeye çalısan insan desek insanlığa hakaret etmiş olacağımız mahlukat.

--spoiler--
domuzdan kurban olmaz gardaş
--spoiler--

--spoiler--

bir şey yazıyorsan "adam" gibi arkasında duracaksın gerçi adamlık... yanlış oldu pardon.
http://e1206.hizliresim.com/y/p/8fu7q.jpg

--spoiler--