bugün

hayattaki bütün amacı birilerine laf sokmak olan ve sanki sadece ego tatmini için birileriyle konuşan kişilerdir.
bir kere şunda anlaşalım ki. laf sokmak bir zeka belirtisidir.
yani öyle düşün düşün ya da çalışsan gelişecek bir özellik değil.
çok güzel laflar söyleyebilirsin. ama bütün konuşmanı laf sokmak amacıyla yapmamalısın.
onun bir ayarı var.
zeki olabilirsin ama itici de oluyorsun, onu ne yapacağız.
ikizler burcuna mensup olan kişidir. Genetiğinde vardır, sürekli çevresindeki insanlara şaka yollu laflar sokar.
**
ince düşünmekten uzak, konuştukça daha da antipatik olan, uzaklaştıran kişidir. bir müddet sabır gösterildikten sonra görmezden gelinmeye başlar, sonra da herhangi biri oluverir.
benimdir. inceden insanlara giydirmeden, hafif hafif laf sokmadan hayat mı geçer a dostlar? o küçük bozuluşlar o inceden sırıtışlar o laf sokulan kişinin cevap veremeden geçirdiği beş saniye.. işte bunlar hep hayatın tadı tuzu...
dövermisin yoksa sabaha mı bırakırsın kişisidir. ayrıca apaçidir.
zeki kişidir.
Bana sokmayan nüktedan bin yaşasın.
Eğlencelidir.
Hayatı sadece saldırı ve savunmadan ibaret sanan aklı yarı selim yarı selimiye olan kişi. küçüklüğüne göz atıp dönmek isterdim. kiminin aklı, kimisinin dili, kimisinin yumruğu daha iyi iş yapar.
bir kelimeyi yanlış söyleyince hemen müdahale eder. tamam et lafımız yok ama her seferinde yapılınca rahatsız oluyor insan.
yengeç burcu kadını olabilir.
gelmiş geçmiş en kasıntı insan tipidir. rahat olucaksın kasmaya gerek yok.
bilen bilir hem karadenizli hem kova mıdır artık neyse o burç erkeği var ya aman aman kaçın yerden taş alın atın da kaçın öyle böyle değil iki taş alın atın da kaçın.
arz talep meselesine uyan kişidir.toplum laf sokma eylemini talep ediyor beğeniyorsa.burda suçlanacak taraf kişiden önce toplumdur.
benim, ikizler burcuyum ve problem genelde karşımdaki kişide. laf yemeye o kadar açık ve aptallar ki cevap vermek zorunda kalıyorum. eğer bu kadar oturuyosa içine biraz susmayı dene bence.
edit: bu duruma sorun falan diyenler olmuş. karşındaki insan senin konuşmana dahi izin vermiyosa sorun onda değil ona yetişemeyecek kadar alçakta olan sendedir. biraz seviyeni yükseltmeye çalış ama çok da zorlama kapasite denen bişey var çünkü ortada.
görülen en büyük işsizdir.
zevkli olabilir. çoğu zaman karşındakinin kuduruşunu izleyip egolarını tatmin etmek zevkli olabiliyor. inkar edilemez bir gerçek bu.
Eski sevgilime karşı ben.
görsel

Semra kaynana bunu eksiledi.*
Birde kendilerini zeki zannediyorlar ya ne anlatsan da anlamıyorlar.