bugün

Her gün yeniden uyanmaktır.
öyle bir şey olsun ki, ailemi, 5 senedir hoşlandığım kızı, sınıf arkadaşlarımı, tanıdığım gereksiz olan herkesi unutayım. öyle gayretli ve çalışma isteği olan birisi olarak doğayım ki çok ünlü bir bilim adamı veya mucit olayım. öyle bir vurdum duymaz, soğuk kanlı, kendin'den başkasını düşünmeyen birisi olayım ki insanlar arkam'dan konuşsun.

genç'ler hayata reset atma taktiği bilen varsa yardım etsin. cidden bu 2017 başından itibaren çok mutsuzum.
yaşınızın ne olduğundan ziyade, hangi amaçla ve ne kararlılıkla başlayacağınızın önemli olduğu durumdur. ben, ömür bitmeden insanın hayatında illa ki bir şeylerin eksik kalacağı kanaatindeyim. daha doğrusu insan hiç bir zaman oldum, tamam artık dememelidir. yaşıyorsanız, 90 dakikanın son düdüğü çalmamıştır demektir, ki bunun daha uzatma dakikaları da olacaktır. o süre de hayat standartınızın ne şekilde yaşandığına göre belirlenecektir. ahkam kesmek niyetim değil, sadece bakış açısıyla örneklendirmek istedim.
ben bitse de gitsek diye bekliyorum sokayım hayata.
Ağır hastalık, travma ya da felaketler atlatan insanlara ait umutlu eylem.

Farkında olmasak da, Her gún hayata yeniden başlıyoruz aslında.

Her gün, umut dolmaya, hayata tutunmaya, bağlanmaya, güçlü olmaya çalışmıyor muyuz?
Her gün, tazeleniyoruz.
inançla ve inatla!
Reenkarnasyon durumu yoksa; büyük büyük kararların alınmış olduğunu gösteren motivasyon şeysi.
248. deneme... hadi bu sefer olacak inşallah! *
Benim yaptıgimdir. Zordur fakat bir o kadar da heyecanlı aksiyon dolu.
her insan, hayata yeniden başlama şansını kendi kendine yaratabilme cesaretine kavuşabilmelidir.
her insan hayatında bir çok kez iniş ve çıkışları yaşar. işte bu durum hayatının iniş noktasında en dibi gördükden sonraki hayatını tekrar yazdığın karar anıdır.
bir faydasını göremedik.
Badire atlatıp hayatı kararan kişinin sıkıntısı geçtikten sonra geleceğe ümitle bakması .
kendini daha iyi tanımaktan geçer. sevdin, çalıştın, yoruldun, kırıldın, güldün, koştun, düştün, sabrettin, izledin, umursamadın. birsürü şey yaşadın evet, hayat bazen seni yordu bazen de kırdı ve üzdü; korkma toparla kendini, tanı! değerlisin sen, akıllısın, kimse için hayatta hiçbirşey için takılıp kalma; giden zamandan gidiyor çünkü. hayat kısa kendini üzmenize değmez.
kendini iyi tanı, kimsin sen nelerden hoşlanırsın? düşün! takılıp kalma gözünde büyük gibi duran ama seneler sonra ne kadar da küçükmüş diyeceğin şeyler için. kendini sev, kendine vakit ayır, spor yap, sağlıklı beslen, hobi edin, çık dışarı yürü yürümek iyidir, sağlam bir iki dost edin, güzel kitaplar yazılar oku, merak et! hem merakını yitirirsen şu hayatta geriye ne kalır ki? unutma! güçlüsün sen ve bu yazıyı okuyorsan yeni nir başlangıç yapmak için karar almışsın demektir. geç kalmadan yap, değiş, gül, merak et. durma!
"bugün geriye kalan hayatımın ilk günü" düşüncesini benimseyerek karamsarlıktan sıyrılıp pozitif enerjiyle dolma isteği duyan kent insanının; ilk olumsuzlukta bunu unutup kaldığı yerden devam etmesiyle son bulan düşünce...''
güncel Önemli Başlıklar