bugün

efendim , harika bir kahve ve müzik , eşofmanlarınız ve sıcak ev kesinlikle güzel olabilir. bu kahveyi sevgilinizle içmek daha da güzel olur , sevgiliniz yoksa üzülmeyin , güzel bir kitapda size yarenlik edebilir ben şuanda tanrı ile sohbet i okuyorum Neale Donald Walsch ın muazzam kitabi , tavsiye ederim.
öncesinde okunmuş olsa bile sabahattin ali'nin eşsiz romanı kürk mantolu madonna okunabilir. ha bir de sigara olmalı mutlaka.
bilgi entry'si girmek.

izinli gününde her tarafta acı ve ağrı ile uyanmak gibi bu gün bir hadise ile karşı karşıya kaldığımdan tek yapabileceğim şey götümü oynatmadan entry girmek ama normal entry değil bilgi entry'si, yoksa iyileşemeyeceğim.

hani bir kopi luwak ikram eden al aslanım iç diyen hatunda olsa tam olur, yada sütlaç yapsa yeter.
açık havaya çıkılması iyi gelir.
cam kenarına oturulup kahve eşliğinde kitap okunur. bambaşka diyarlara dalınca kapalı pazar falan unutulur. ahanda bu.
"Cam kenarinda oturup, disariyi izlemek"e tepki olaraktan... Bu buradaki buyuk bir kesimin gerceklestiremeyecegi bir eylemdir. Oyle ki, binalari ic ice olan bir sehirde elinizde kahvenizle ve kitabinizla cam kenarina kurulmanizi, komsulariniz "aaa karsi komsuyu dikizliyor!" yonunde yorabilir. Aman dikkat arkadaslar.
sevişilebilir, gayet zevklidir.
Simit sarayında tek başına çay içilir.