bugün

zor ve reflekslerin hızlı olmasını gerektiren bir eylemdir.
elde de iz bırakır. *
sağ elin sineğin uçtuğu yönün aksi yönde hareket ettirilerek sinek avuç içine çarptıktan sonra kapatma suretiyle başarıyla sonuçlanan olaydır.

halamın uzmanlık alanıdır.
kulağın dibinde 2-3 kere sallanır o el, içinde olup olmadığından emin olunur. sonra var gücüyle yere doğru fırlatılır. sineğin perti çıkar hali ile. karadeniz köylerinde bolca bulunur bu hareketi yapan.
not : ulan manyak herif sinek ilacı diye bişey var!
akabinde sineği avuçta sallayıp yere çarpmakla son bulan eylemdir. sonunda sinek bayılır, ayılınca uçmaya devam eder. * *
karate kid'in unutulmaz sahnelerinden birinde yemek çubuklarıyla gerçekleştirilen eylem. evde denemeyin.
(bkz: stephen king)
(bkz: everything s eventual)
(bkz: the death of jack hamilton)
yerde yakalamaya göre kat ve kat daha kolay boş eylemdir. çünkü böcek milleti de kuşlar gibi önlerini değil yanlarını daha iyi görebilirler. üşenmeyen sinir abiler bazen sohbetin en koyu yerinde tutup sana bişii vericem aç elini bi bik bik diyerek delirtebilir, o yüzden bu tür insanlardan dolayı her seferinde sineklerin tarafını tutmakta fayda var.
en iyi yaptığım işlerin birisidir yakalanan sinek duvara atılır böyle sersemler falan güzel olur. (bkz: hayvanlara yapılan işgenceler)
rekorumun üç olduğu eylem.
bunu alışkanlık haline getirmek de rahatsız edici sonuçlar doğurabilir.
öncelikle elinizin kuru olması şarttır. ikincisi de gömlek ve benzeri bişey varsa üzerinizde, kısa kollu olmasında yarar var. diğer bir husus da sineği öldürmeden avuçta tutmaktır. bunun için ellerinizi sıkmamak gerekir.
yurtta yakalanan sinek başına dal sigarasına yapılan turnuva. çok zevklidir üstüne bir kağıttan yapılan uçağa yapıştırırsan hayvanın çırpınışları çok büyük zevk verir valaha billaha.
an itibariyle yaptığım eylemdir. hayatım değişti bi anda, kendimi süper kahraman gibi hissediyorum sözlük. şu anda da örümcek hislerim bana bu entry'nin şuku alamayacağını söylüyor.
kurbağaların ustalıkla yaptığı eylem.
insana bruce lee gibi hissetiren eylem.
beraberinde onca yılın öcünü alaraktan avucunun içinde bir kaç sallayıp duvara fırlatmak gibi türlü işkenceler yapılarak sürüdürebilen eylem. zaten bunu yapan türk'se, tamam artık dul kalmış bilin sineğin karısı.