bugün

daha önce sevişmemiş erkek modelidir.
keşfedilmemiş erkektir .
Utangaç , heyecanlı , deneyimsiz olan erkek tir .
Özgüvensiz erkektir.

Selam kızlar!
sosyal ekosistemdir.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar).
Platonik aşkları bolca yaşamış erkektir.
kraldır.
(bkz: ntv muhabiri)
Aşık insanın hali başkadır.
Böyle bir erkek olmak için illa aşık olmanıza gerek yoktur. Ulan her boku da aşka bağlamayın be. Tipsiz ve özgüvensizim tamam mı.
'' ben bilirim '', ''ben yaparım '', '' ben iyiyim '' i dilinden düşüren kibir ve fırlamalık anıtlarından biri olmayan, temiz, masum, akıllı uslu erkektir. atar gideri, kankacılığı, egoistliği, göğüs bağır açıp elini kolunu sallayarak dolaşmayı, müzik bilgisini, tutkusunu kadınları tavlamak için kullanan aşırı kibirli, aşırı özgüvenli müzisyenlerden olmayandır.
ya daha önce kız arkadaşı olmamıştır, yada kızı gerçekten çok seviyordur. günümüz erkeklerimizde pek rastlayamadığımız durumdur.
1970'lerin sonlarında dondurucuya atılmış, bu günlerde mikrodalgada ısıtılmış erkektir.
Acemi erkektir, yazık lan kimin çocuğuysa.
ilktir lan. bende ilk defa yakınlık duyduğum kızla ayakta bu konuyu konuşurken dizlerimin titreme sesini kulaklarımda duydum.istediğinizi deyin özgüven eksikliği , eziklik falan şuan karşıma angelina jolie otursa cool kalırım çünkü toy değilim.Ama 16 yaşımdaki o heyecanı bir daha yaşamak için çok şey verirdim.