bugün

Spordan en az 3 4 saat önce yenmesi gerekendir. Hazmı oldukca zor bir besindir.
tavuk döner hariç her türlü döner dönerdir.
Dois çok güzel yapıyor. Sosu domatesli, ince ince akıyor. yanında acı biber. Off ayran da olacak.

Sipariş verdim de iyice canımı çektiriyorum. Offf sonra üstüne çay sigara. Anam anam anam.
En iyi yapan yerlerden biri katık döner'dir.

görsel
Gölbaşında askerlik yaparken her çarşıyı iple çekerdik. Şimdi yaşadığım yerde yapan yok ya da ben görmedim. Yemeyeli uzun zaman oldu.
Çok severim ama tavuğu da güzel olmalı.
ah donas aşkım feci özlendin...
acılısını bilmiyorum ancak acısız çok güzel ifindim,
birde yanında hatay usulü sos ile patates kızartması var, "kelimenin tam anlamı ile miss"...
Lan çok seviyorum haftada 1 2 kere aşeriyorum resmen. Ama izmirde pek bulamıyorum böyle yerleri. Yemeksepetinde buldum bi yer baya memnun kaldım ınsallah kapanmaz orası haftada bir gömüyorum allah zeval vermesin.
Tavuk döner, et döner
Adisyon gelir hesap döner.
Hatay dışında bir tuhaf olan döner.

Iskenderunda bu iste çok iyiler. Dönerin sosu ayrı kendi ayrı güzel. Ekmeğine de fırça ile sos sürüp platein üzerinde kızartıyorlar. Dışı kızarmış ici boll soslu iskenderun döneri, düşüncesi beni şu an mahvetti.
doyurucu ve lezzetli olmasına rağmen kalorisi yüksektir.
offff diyorum canım nasıl çekiyor ama yememem lazım...
Suriyeli döneri. Bir türk olarak asla tercih etmiyorum.
içinde patatesten başka bişey bulunmaz. ha birde iki üç tane tavuk döner. ayıp olmasın diye.
Sunu yiyenin kendisine saygisi yoktur.
antakya'nın yeni köprüsü yapılmamışken ziyeret ettiğimde, muhteşem bir lezzetle karşılaşmıştım, tabi arkasından da künefe götürmeyi unutmamaıştım.
Sosu tavuğun tadını bastırdığı için pek tercih etmediğim döner türü. Yerinde yemek lazım.
hatay’da yendiği takdirde zevkten dört köşe olmanıza sebebiyet verecek tavuk dürümdür. sarımsaklı sosu, patatesi, mayonezi ve samandağ biberi ile parmakları yedirtir. offf.
Kıbrıs şehitleri caddesinde öncü dönerden yerim.
mükemmel bişey.
bol soslu olacak. yani sen dürümü yemicen dürüm seni yiyecek ağzın yüzün gözün sos içinde kalacak. çünkü usulü budur.
(bkz: suriye usulü soslu döner)

Lavaşın salçalı suya bandırılıp verildiği fakir usulü dönerdir. Tat alınamamaktadır
bu olmasa aç kalırdım herhalde.
Ucuz işi.. patates kızartması, sos, bilmem ne… insanın g.tünü sepet kadar yapar..