bugün

tahammül sınırlarını zorlayan insandır. yaptıklarının yanlış olduğunu fark etmiş bile olsa bunun sorumluluğunu alamadığından sürekli üste çıkmaya çalışır. bu onun acizliğinin göstergesidir bir taraftan da.
%90 kadındır. zaten erkekse hatası ona bir şekilde kabul ettirilir. (bkz: ezici kadın gücü)
kabul edip bir level atladığında dahi hatayı neden yaptığını uzun amalar işteler ile hafifletme çabasındaki alçak şahsiyet.
Yaşı her ne olursa olsun gerekli olgunluğa ve hatasını kabul edecek asalete erişememiş insandır.
kendi egosu uğruna kıramayacağı kalp yoktur.
olgunlaşamamıştır...
insan olamamış şahsiyettir. üstelik çok da bencil olurlar. laftan ve iyilikten anlamazlar. ve asla paylaşımcı olmaz o tip insanlar. uzak durmak gerekir sinir sistemlerin bozulmaması için.
kendini mükemmel, kendi doğrularını mutlak doğru sanır.
bırakılmalı ve öyle kalmalıdır, cehalet mutluluktur.
hiçbir zaman tartışmaya girmediğim şahıstır.
kendini beğenmiş bir insandır her şeyden önce. her zaman benim dediğim doğru, her zaman benim dediğim olacak.
arthur schopenhauer şöyle der; yanlış bir görüşü geri almak onu savunmaktan daha çok kişilik gerektirir.

bazen ciddi ciddi düşünüyorum acaba bende öyle biri miyim? birileriyle konuşurken hatalarımı savunmamayı bir güçsüzlük olarak görüyor muyum? çünkü öğrenmenin/büyümenin önündeki -belki de- en büyük engeldir hatayı kabul etmemek. korkularımın başında gelir. ancak yine de cevabını verirken, kendime karşı ne kadar dürüst oluyorum, kendimi ne derece kayırıyorum bilemiyorum. bildiğim bir şey varsa o da hatamı savunarak kişiliğimi kaybetmek istememek.
Yeni bir hata yapmaktadır.
büyük ihtimalle türk olan insandir.
Tabana kuvvet kaçılası insanlardır.Gülsem mi ağlasam mı bilemezsin.
genelde kadındır.
kişilik bozukluğu olan insan olabilir.

not: benimde kabul etmediğim zamanlar oluyor.
egosu başını alıp yürümüştür. kendini üstün görmektedir fakat ne kadar aciz göründüğünün farkında değildir.
kabul etmemekle birlikte bir de (bkz: sensin o) tarzında bir havaya giriyorsa akıl yaşı daha 12,5 olmamış insandır.
Çakacaksın ağzının ortasına susacak mınakodumun.
ya aman bırak ya diyerek olayı kapatmaya çalışır.
Kadındır.
gerizekalidir ustune bide uste cikmaya calisir.
beni gıcık eden insandır.
avarel'dir.
Çok cahilsin keşke ölsen dedigim insandır.
türkiyede nesli tükenmekte olan insan grubudur. ne yani çok mu zor ''kusura bakma'' demek?
güncel Önemli Başlıklar