bugün

bugün az kalsın dahil olmayayazdığım topluluktur.
hayatımda ilk dolgumu yaparken, benimle yaşıt bir bayan hasta denk geldi. güzel desen değil, çirkin desen değil.
sonuçta hasta olarak geldiği için özel hayat mesafemi koydum ama, çalışırken kız ara ara bi farklı bakıyodu sanki. ben bu bakışları görmezden geldim, asistan abla sağolsun ilk hastam olduğunu öğrendiğinden korktuğunu düşündüm biraz da, ama kız kalktıktan sonra yanımdakiler de aynı bakışları farkettiğini söyleyince kafamda bazı soru işaretleri oluştu tabi..
nitekim, siz daha diş hekimlerinin duygusuz olduğundan şikayet edip, korkmaya devam edin.. *
bunun bir de hastasindan hoslanan kulak burun bogazcisi vardir ki, sagliga yararindan cok zarari vardir, dikkat edilmelidir.
anlayamadığım diş hekimi. o nasıl midedir lan. ağız yarım metre açık, bir hortumla akamayan, uzayan tükürükler. ağzın içinden gelen garip koku.çürümüş dişler. bu durumda nasıl hoşlantı olur.
etik olmayan bir duygu. herşey olacağına varır. kader kısmet.
dis hekimi de insandir, erkek de olsa duygulari vardir onermesine sebep olur. kadinlar daha profesyoneldir bu hususlarda.
dişine, damağına yandım kız.
diplomayı kaptım koştum kız.
etik doktor değildir. yirmilik dişimi çeken doktor hiç değildir.

Efenim, yarı gömük yirmiliğimi çektirmek üzere üniversite hastanesine gittim. Ameliyathane dedikleri bir yere aldılar. Ameliyathane dediysek korkmaya mahal yok. Ameliyat gibi bir durum yoktu ortada. Önce içeriye geçme aşamasında problem yaşadım. Ayağımı basıyorum galoşu giyiyorum olmadı bir daha diyorlar. ilk iki seferde anlayamadım. Meğer galoşu giyip ayağımı basacakmışım. Ben nereden bileyim hijyen konusunda bu kadar hassas olduklarını. doktorlar galoş bile giymeden giriyorlardı içeri.

Neyse girdik içeri yüzümü tentürdiyot gibi birşeyle sıvadılar arkama filmi astılar. Heyecanla dişimi çekecek doktor hanımı bekliyorum. içeriye gençten bir çocuk girdi. Bir de sevimli, bir de tatlı. Belli öğrenci. "Hangi dişiniz?" dedi. Filmi göstererek "sol." dedim. "sana göre hangi dişin onu söyle." dedi. Gösterdim dişi.

Tek konuşmamızda bu oldu ve lanet olsun ki suratım tentürdiyotla kaplıydı.Sonra doktorum geldi. Dişimi çektiler. iki gün sonra kampüste gördüm. Suratımda tentürdiyor olmayınca tanıyamadı tabii. Ben de selam vermedim. Bu da böyle bir hikayem işte.
hanımefendi kırıtmayı bırakında çekin şu dişi denilesi hatun kişidir. tabi o sıra alınan ilaçlardan ağız burun kaymıştır kadın belki yamuk erkek seviyordur, tartışılır. tıpkı bu entry' in erkek bakış açısı ile yazılmış olması gibi.
akabinde hastayla aşk yaşanıp yıllar sonra evlenilirse komşu teyzelerin serzenişlerine maruz kalması muhtemel diş hekimidir.

--spoiler--
tıpçılar size bakmıyodu de mi oğlum
neyse canım hasta da iyidir.
--spoiler-- *

edit: teşekkürler doktorum.
bunun birde hastasından hoşlanan erkek kadın doğum uzmanı var ki uzak durmak lazım *
bir insanın iç pisliğini görüpte hoşlanan hekimin fantazisine şaşarım ben.