bugün

oylamayla tarihe geçmesi muhtemel yazar. saat başı 416 oy, dakikada 6 oy, gün boyunca 10 saniyede bir oy.. büyük bir performans.
yaptığı oylamayla tarihe geçmesine sayılı saatler kalan efsane yazar.
sozlukte tek amaci trolluk olan, kari kiz pesinde kosan insanlarin bok atmaktan geri kalmadigi.. ancak neden bu oylama diye sorusturmadigi yazar..

sen sozlugun anasini sik, sozluk cok bozdu yeaa diye yirtin sonra sozluk icin olumlu adim atmaya calisan adama bok at.. adama bi siktir git cay koy derler..
ilk başta işsizlik gelip, açıklayınca hak verdiğim yazardır. Helal olsun.
işsiz bakkal diye tahmin ettiğim yazardır.
(bkz: seri artı oy veren melek)
sözlük adına güzel amaçları olan yazar, teşekkürler bu arada.
verdiği oyların %50si akp'ye gitmiştir.

(bkz: anlayana)
zall ın, kendisine -uludağ verdiği emeklerden dolayı- plaket vermesini umduğum yazar.

hadi plaket neyse de hiç olmazsa bi yarımlık alın çocuğa ayıp valla bu kadar oylamadan sonra. zall duy bunları.
bir günde 21.000 oy veren asosyal varlığımsı. hatta varlık değil android falan olduğunu düşünüyorum. bilgisayarla etkileşime geçip otomaik olarak oy vermeye programlamış olabilri kendisini. 21.000 oy ne demek vicdansız?

http://galeri.uludagsozlu...ylama-yapan-yazar-412646/

(bkz: 1 günde 20 000 kez oylama yapan yazar)
okuyup oylama yapıyorsa bende bir sikim bilmiyorum yazarıdır.
Hasmet dün sularında pistonu aşağıya indirmiştir.
cem yılmaz olayını geçti bu 21 bin oy vermiş . çıkıyor biri 21 bin 1 i istiyor. pes doğrusu.
"sen oy, yirmi bir bin, oy sen kullandın bana niye oy vermedin sen yirmi bir bin oy kullandın da" şeklinde haykırışlara sebebiyet veren konudan mütevellittir.
bilinen sözlük rekorunu sikip atmıştır.
harbi lan dün entry girmedim belki, ama insan girip seri artılamaz mı beni? bu nasıl iştir ibik!
Bana kalırsa kendisi bir yazılımcı. Ve sözlük için bir hack - koxp programı tasarladı. ''Otomatik olarak beğen'' şeklinde. Yoksa insan işi değil. 8 saat oy mu atılır...
artık kendi bile kolay kolay kıramayacağı bir rekora imza atmış yazar. capsları alın bi daha bu fırsat gelmez.
oylama rekoru çok kolay kırılabilecek olan yazardır.

Sözlükte oylama yapılmaması büyük bi kalitesizlik ama okumadan oylama yapmak çok daha büyük bi kalitesizliktir.

Entry takipten bu rekorun a.ina koyarım.
24 saat içinde 21 bin küsur oylama yapmış şahıs. hiç uyumadı demek. hadi 3 saat uyumuş olsun insan bu da sonuçta. kaldı 21 saat. bu da saat başına bin oylama yapar. yani 60 dk'da 1000 oy. küçültelim, 6 dk 100 oy. dakikada 16,666... oy yapar bu da.

sanki böyle düşününce az gibi gelebilir ama bunu tüm güne yaydığımızda süreklilik arz edeceğinden ciddi bir emek ve uğraş var bu işte. belli bir süreden sonra sağ elini bırakıp sol eline geçmiş olabilir. sol eli de yetersiz kaldığında ayaklarıyla devam ettiği yönünde şüphelerim var.
ağır işsiz diye düşündüğüm kişi yanı sıra ağır rahatsız da olabilir tabi.
tüm oylamalarını seri artı olarak yaptığını beyan eden mübarektir.
tarihi oylamanın ardından anlamlı bir basın açıklaması yapan yazar.

(bkz: #19087244)
makine gibi olan sözlük yazarıdır, bu nasıl bir seriliktir mübarek insan.
Tek artısı saygılı olmak olan kurnaz yazar. Bilgiyi yine etkinlikle paylaşacağından nick altı dolacak. Sessiz sedasız tematik mode kullanarak neden bilgi paylaşsın ki?

Yaptığı olay yardım olaylarında kameralarla gitmek gibi.