bugün

ibrik kafalıdır. yani hakketten yemeden içmeden sıçmadan sürekli bilgisayar başında oturup oylamak gerekir.. o gün sevişmemiştir bile,
ama yapan olmuş amk, işte o ibrik kafa;

görsel
( işaret parmağını düşünmek dahi istemiyorum amk. yuhhhhh)
(bkz: gerçek dışı olaylar) 20 bin küsür oylama nedir arkadaş? içeriği bile okumadan saatlerce tıklamak anlamına gelir ki ibretlik bir olay.
megaloman yazar tipidir ancak oyunun değersizleştiğini hesaplayamamıştır.
üşenmeden tam tamına bir gününü harcamıştır. bu kadar vakti var ise kendisine çok acil borsa öğrenmesini tavsiye ediyorum. en azından tam gün takiple minik al satlarla her türlü yolunu bulur grafik okumayı öğrendikten sonra.
ben bu yazıyı sana yazdım başlığındaki entryleri oylamak ile yapılacak olay.

dün kötülenenlerime baktım. ben bu yazıyı sana yazdımdaki entrylerim seri eksilenmiş. 6 tane eksileyebilmiş. bir saat sınırına takılmış. yazdığım entrynin altındaki üstündeki entry sahiplerinin son oylananlarına baktım. hep ben bu yazıyı sana yazdım entryleri ya + oylanmış, ya - oylanmış.
Dünkü seri eksilerin sebebidir. Bir şeyi de bokunu çıkarmadan yapabilseler...
allah akıl fikir versin yazarıdır.
muhtemelen fake hesabını oylamıştır. aklıma başaka ihtimal gelmedi lan.

edit: kendisinden özür diliyorum. adam itiraflar başlığını seri oylamış.
işsiz ve asosyaldir.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Manyaklıkta sınır tanımamıştır. Ben elimi o butona götürmeye üşeniyorum, o herif nasıl 20 bin oylama yapıyor?
Kesinlikle şu başlığa yapmıştır oylamaları (bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
dün bütün itiraflarım beğenilmiş lan. Dedim biri beni kesin ifşa etti.
Edit: pardon (bkz: ben bu yazıyı sana yazdım) başlığıymış, kendisi hatırlattı sağolsun.
evlat olsa sevilmez.
1 günde 10 000 kez oylama yapan yazarın ta kendisidir.
adam kendini geliştiriyor beyler. örnek alın örnek. *
belki oylamaya programlanmıştır.
sorunludur, kimse kusura bakmasın. adam 228 oylama yapmış garibimin grafiğinde neredeyse kırmızı alan yer almayacak lan ayıptır be.
allah akıl fikir ve iş versin yazarı. iyi de neden? sebep ne? amaç ne? Bir başlığa girip okumadan artı ya da eksi oylamak insana ne kazandırır? 21.000 oylama yaptığında sözlük tarafından konuşulmak mı? ve takdir bekleniyorsa karşılığını elbette alamayacağını bilmeli. Hele ki yeni değilsin. burada 21.000 oy ile bir yerlere geliniyor ise de amk ben böyle sözlüğün. Gündemden düşen artizler gibisiniz lan.* sözlükte silindiğinizi gördükçe atraksiyon peşinde koşuyorsunuz.
az önce bu başlıkta yer alan 24 entry'i tam 32,5 saniye oyladım. bu abimiz tam 21.823 oylama yapmış. hemen doğru orantımızı oluşturalım;

24 entry               32,5 saniyede oylanırsa
21.823 entry                 x saniyede oylanır
--------------------------------------------------

x = 29.552 sn = 492,5 dk = 8,2 saat bulunur.

şaşkınlıkla sonuca bakıp, 8 saat nasıl sadece oylamaya yapar diye düşüncelere dalınır.
örnek alınması gereken yazardır. lan oylama yapılmıyor diye götünüzü yırtmıyormuydunuz? alın işte adam ne güzel zamanını oy vererek geçiriyor, bunu biri yapmalı sonuçta kıymetini bilin.
kolormatik amca nın hesabına göre hiç entry okumamıştır kendileri.
ulu puanını arttırmaya ve de istatistikler listesine girmeye çalışmayı amaç edinebilecek yazar.

ama ipin ucunu fazlaca kaçırmış.
işsiz yazardır. vakit öldürmek için yapmıştır. ulan madem işin gücün yok git osbir çek ne uğraşıyon oylamayla.
samimiyetsizin önde gidenidir.

zaten bunu yapan insanın burda varoluş amacı herkese bayram mesajı atarak, oylama yaparak popüler olmaya çalışmak olduğundan komik görünüyor. çünkü nedense bayram-seyran ve oylama mevzusundan başka bişeyle anılmıyor bu vatandaş.

amaç bu sözlüğe hizmet deniliyorsa sakın ha inanmayın.*
(#19085453)
önüne gelen entry'e seri artı veren yazardır.
herkesin aradığı seri artı veren melektir.
onun dışında asosyaldir.
parmakla olacak iş değildir. inşallah zall'a şantaj yapmaz.