bugün

yazmaktan çok okumayı seven, haz alan altıncı nesil yazar.
Düşünceleri son derece objektif bir arkadaşımızdır. Aynen devam diyorum.
liseli yazardır kendileri.
kendisine yarın başlayacak okul sebebiyle artık yatmamasını tavsiye edeceğim yazar. zira bu saatten sonra yatarsan, si*sen kalkamazsın. * *
dün arkadaş evinde kalması ve bugün saat 13 den 21 e kadar uyuması nedeniyle uyumayı düşünmeyen yazardır. tavsiyelerinden dolayı secret1907 ye teşekkürlerini sunan yazardır ayrıca.
sözlüğe arkadaşını katmasına rağmen hevesi kursağında kalmış yazar. çünkü arkadaşı aşırı kalitesizlikten atılmıştır sözlükten.
kendisi artık hayattan ciddi ciddi bıkmıştır. ne olacaksa olsundur ama artık korkuyla yaşamaktan gerçekten bıkmıştır. ayrıca kendisine çeki düzen verip hayata ne verirsen onu alırsın mantığını ve mezhebini edinmiştir. dertliyim sözlük.
böyle acayip bir insan. günlerdir aradığım bir şeyi buldu bir güzel mesaj attı bana. dedim ne istersen iste benden. ne yapayım ne edeyim de teşekkür edeyim dedim bu adam kalkıp lütfen artık her yere bize ne yazma dedi. sırf bu güzelliği yaptığı için yazmayacam. ben de normal bir insan olacağım. trollüğü falan bırakıp güzel güzel entryler gireceğim. he bu arada teşekkür ederim.
güncel Önemli Başlıklar