bugün

pek fazla bir şey kaybetmemiş insandır. mesela izlenme rekorları kıran filmlerini izlemediğim halde hala yaşıyorum. kitapları da itici gelirdi bana. onları da okumadım ve okumayacağım.

edit: o değil de gözlüklü veledin adını da yanlış yazmışız iyi mi? bir insan bir filme bu kadar mu fransız olur yea.
(bkz: bilgen)
Yaz yaz beni de yaz hatta 3 çarpı at.
kromozomcusizofrendir.

yaz amk listenin en başına yaz.

edit: tamam anladık biraz hayal gücü yaratmış sizde tamam amk tamam en iyi sizsiniz. en çok fantastik sizsiniz harry bitmiş.
bazen utanıyorum ınsanların ıcınde bunu söylemeye ama hıc filmini ızlemedım,kitabını okumadım ben de.
Şahsımdır. izlemicem izlemicem.
Kitaplarını ve filmlerini 35688946899 kez okumuş izlemiş birisi olarak dahil olmadığım gruptur.
Harry Potter ile büyüyen bir insan olarak hayal dünyası için çok şey kaybettiğini düşündüğüm kişidir.
ben başlığı okuduğum da yoktur öyle biri öyle bir yazar diye düşünmüştüm ama entryleri okuyunca açıkçası şaşırdım. ilginç geldi bana.
belkide okumadiginiz yada izlemediginiz icin ne kaybettiginizi bilmiyorsunuzdur. şöyle söyliyim kitap okumayi sevmezdim ve ilk okuduğum kitap Harry Potter dır. 2 haftadan kisa sürede bütün seriyi bitirdim ek kitaplarıda dahil ve hemen ardindan filmlerini izledim. ilk once 1. kitap sonra 1. film bu sırayla gidilmesi tavsiye edilir. yada ilk kitabin serisini bitirin sonra filmin. tercih sizindir. şiddetle tavsiye edilir.
hayatta bir şeyleri eksik olan insandır.
merak edilen bir şey daha vardir bi insan rekor kıran filmleri neden izlemez ki ?
evet izlemedim. ezik miyim hayır.
Fantastik romana filme ilgi duymuyorsa bir şey kaybetmemiştir. Ama hastası olan ben için bir daha kitap serisini okumak peşine filmlerinin hepsini izlemek ihtimaller dahilinde.
illa çivili sopa ile dövüp mü izletmemiz gerekiyor.izleyin arkadaşlarım, izleyin!
harry potter, yüzüklerin efendisi, matrix, evet arkadaşlar bu filmleri izlemiş olsam normaldi ama ben normalim demedim zaten.
Fantastik kurgu sevmeyen kisidir. Ve muhtemelen yuzuklerin efendisini de izlememistir.
Bakiniz kendim.
Lotr'dan sonra en iyi fantastik seriyi izlememiş ve çok şey kaybetmiş insandır.

Ayrıca merak etmeyin hiç izlememiş olmakla "cool" olmuyorsunuz. Sadece cahil ve kültürsüz oluyorsunuz o kadar.
oha lan.

harry'i izlemedim derim tamam da; harbiden ek olarak ne matrix'i izlemişim ne yüzüklerin efendisi'ni. halbuki tv'de de o kadar yayınlandı yani beleşe de izleme imkanım oldu çokça. realist biriyim galiba. hemingway okumaya devam.
hepsini izlemiş bir insan olarak hiç izlememiş insanın bir şey kaybettiği kanısında değilim. hayatta çok daha zevkli, çok daha doyurucu ve çok daha üfürükten anlar da var.
yeni dogmustur o insan. daha. insan bile degildir, bebektir o bebek.
neden diye sormak istediğim insan. neden ?
Ben.

Izlemeli miydim?
Avada kedavra demek istediğim insandır.
Hiç bir şey kaybetmemiş insandır.