bugün

(bkz: orc)

yatağa sıçar bu.
(bkz: kürt)
etnik köken bilmemde evleneceksen yabancı uyruklu ile değil kendi memleketinden biriyle evleneceksin.*
şahsen etnik kökene bakmayı yanlış bulduğum için benim için önemli değildir.
(bkz: arap)
(bkz: kürt)

benden uzak olsunlar.
lütfen cevabı belli olan soruları sormayınız (bkz: kürt).
elf olmazsa olmaz.

elflerden başkası yalan.
ya rus ya da hiç.
Arap güney ve güneydoğu asya ırkları ve Afrika. Afgan Tacik Pakistanlı vs. Irkçılıktan değil aq tipim değiller.
böyle bir kıstasım yok.

seversem türk, kürd, arap, rus, boşnak, sırp farketmez.

seviyorsam gözüm ondan başkasını görmez ki. seviyorsam onu olduğu gibi kabul ederim.

sevginin lisanı olmaz beyler, büyük konuşmayın.
Türk olmayan hiçbir etnik kökenle evlenmem.

Bu da benim öznel düşüncem, madem düşünce özgürlüğü, beni eleştiremezsiniz.
cidden etnik köken yüzünden biriyle evlenmekten vazgeçebiliyorsanız cidden saçmalıyorsunuz. Yahu seçmesi elinde değil o kişinin neyin kafası bu ve kürt olsa ne olur türk olsa ne olur bazıları ırkçılıktan kafayı sıyırmış gibi bu ortamda.
evlilik kurumuna tarihin en sığ yaklasımının sergilendiği baslık. bu ne lan?!
Kürt ve ermeni.
tek kelime ile yobaz. yobazda beyin göçü yaşanmıştır ama taşıyanın bundan haberi yoktur. çok feci defoludur.
aşk engel tanımaz, renk körüdür, ırkçılık yapmaz.
feodal kafalı ipne pkklılara bakmayın siz,
aşkta ırkçılık olmaz.
arap, afrikalı, nordik, kürt, türk hede hödö her türlü kıza aşık olabilirdim..
pigmelerle tabi ki.

anam boyu boyuna, huyu huyuna birini bul dedi.
ırkçılık ya da aşağılama olarak kastetmiyorum ama kürt ve arap ile asla evlenmem, sağ elime nikah kıyarım ama bunlardan biriyle asla evlenmem.
Kürt biriyle evlenmem %90.
Kusura bakmayın ermeniler bu konuda en büyük yobaz ermeni ermeniden başkasıyla evlenemezmiş. Müslümanlarda da yahudilerde hepsinde böyle bir şey varken bunu tartışmak çok saçm.
hiç ağlaklık yapmaya, duyar kasmaya gerek yok. bi siyahiyle evlenmezdim, beyaz tenli kadınlardan hoşlanıyorum en olmadı esmer olsun hadi. aşk falan bi yere kadar aynı yastığa baş koyup ömür boyu sevişicez sonuçta ömür boyu tam anlamıyla tatmin olamayacağım biriyle neden evlenim onlarda benle evlenmesin efenim zevkler ve renkler tartışılmaz.
suriyeli mülteciler veya çingeneler ile evlenin o zaman amına koyduğumun sığırları da bundan bize ne? en azından malum ırkla evlenmeyin de sonra dağa çıkıp terör örgütüne katılmasın.
aborjinlerden başkaları ile evlenmem!!
arap, Çingene ve siyahiler amk.
(bkz: TÜRK ve Türevi Devşirmeler)
(bkz: Kürtler ve hint avrupa Dil ailesi)
(bkz: Sami ırk) arap ve yahudi.
(bkz: sarı ırk)
(bkz: Afrikalılar)
(bkz: hispanikler)