bugün

Sakat olmasına rağmen uzun süre sonra hala türkiyenin yetiştirdiği en iyisi olmaya devam ediyor bence. (ardaya göre )
idman sürelerini uzun tutuyor diyen ve hiddink e saat hediye eden arkadaşlarına ayar veren futbolcudur.
ulan daha neler oluyordur kim bilir içerde... alışmış bizimkiler yatarak para kazanmaya. hafif tempo gördüklerinde böyle saat hediye falan.
çalışın işiniz ne arkadaş. üzülen gene türk halkı oluyor. sen paranı gene almaya devam ediyorsun.

--spoiler--
ben 6 aydır maç yapmıyorum. arkadaşlarımdan farkımı gördünüz mü
--spoiler--
(#13354110)

burada fazlasıyla anlatılmış aslında bunları görerek hissederek bu adamı eleştirmeye ne denebilir ağzım varmıyor şu an.

sırf karaya ak demediği gözümüze soktuğu için bile teşekkür edebilirim gönlümde veaklımda yeri ayrıdır hamitin.
http://spor.milliyet.com.....2011/1448329/default.htm

(bkz: adam haklı beyler)
''ben 6 aydır maç yapmıyorum, arkadaşlarımdan farkımı gördünüz mü?''

sözü ile türk futbolunu çok güzel özetlemiştir.
almanya maçındaki futbolu ile asla eleştirilmemesi gereken futbolcu. adam 6 aydır sakattı, 1 aydır idman yapıyordu ve 2 kez maç kadrosuna alındı, hepsi bu. maçtan sonra da ağzından bal damlamıştır, milli takımın kaptanıdır.
aldığı her topu en namüsait adama atarak bayern'de oynadı bugün ise real madrid kadrosunda bulunan futbolcu. futbol çok acaip bir oyun gerçekten.
azerbaycan maçı sonrası ntv ye verdiği rçportajı izledim, yine, yeniden hayran kaldım. bir futbolcu bu kadar mı aklı başında konuşup, milli takım hakkında bu kadar mı isabetli tespitler yapar.
alkış..
almanya maçı sonrası tespitlerine hayran kaldığım insan.

muhabir: hiddink ligler geç başladığı için takımın kondisyonu yeterli değildi diyor.
hamit: ben 6 ay sakattım. ben de bir eksiklik gördünüz mü. biraz çaba lazım.
jose abimiz tarafından yavaş yavaş formasına ısıtılan adam. sebebi de şu; ramos göbekteki ikiliye kayacak hamit altıntop formayı alacak. carvalho-pepe ikilisinin ne kadar kazma olduğunu bilmeyen ve bunu göremeyen yurdumun öküz yorumcuları tarafından transferi gerçekleştiğinden beri "forma şansı zor, iyi bir yedek olur" yorumlarıyla gerçekten kalitesi bilinmeyen adamdır hamit. daha önce demiştim ve halen daha ısrar ediyorum; sike sike o formayı alacaktır, er ya da geç!
(#11803675)
(#13281924)

not: kendisini bir coentrao, marcelo veya di maria kadar göremeyenlere de yazıklar olsun. bu adamların oynadığı takımda hamit her türlü oynar.
bu yorumları görünce tv'lerde herhalde bu 3 adam sahada uzay mekiği yapıyor sanıyorum hep ya da ben başka maçlar izliyorum. ne kompleksli bir milletiz be!
adam 6 ay sonra oynadı beyler, 6 ay boru değil lan bu!

edit notu: kendisi formayı geçtiğimiz hafta sonunda giymedi ilk kez. cl liginde ajax maçında ilk kez beyaz forma ile buluştu. takipçilerine haber vereyim dedim.
ara transfer döneminde valencia'nın transfer teklifinde bulunacağı milli oyuncumuz. umarım devre arasında bu transfer gerçekleşir ve kendisini sürekli oynayabileceği bir takımda seyre dalarız.
nuri şahin'i de koluna takıp galatasaray'a gelmesi gereken ulusal takımın yıldızı.

ne ortasaha olur beee! breh breh!
her şeyi eleştirme uzmanı türk insanını kadar, jose morinho futboldan anlamadığı için, real madrid gibi bir takımda bulunmaktadır.
rüyamda hırvatistan maçında direkten dönen topu tamamladığını ve takımımızı öne geçirdiğini gördüğüm futbolcu.
Adi galatasarayla yillardir anilan futbolcu. Gelsede fason haberlerden kurtulsak.
(bkz: hamit altıntop un kolpası)
milli takımımızın adam gibi adam kaptanı.
türkçeyi yarım yamalak konuşmasına rağmen en delikanlı cümleleri kullanan, yeri geldiğinde kendisi dahil tüm takımı çatır çatır eleştiren, hiç kimseye götünü yiyim ayağı çekmeyen milli takımımızın gerçek kaptanı.
real madrid formasıyla ilk golünü atmıştır. inşallah devamı gelir.
real madrid formasıyla gol atan ilk türk futbolcudur.
17 aralık 2011 sevilla real madrid maçında attığı golle galibiyetin mimarı olmuştur.*
real madrid formasıyla gol atan ilk türk olmuştur.
inanılmaz derecede zor bir gol atmıştır kendisi. tebrikler.
boş kaleye atılan bir gole sevinen ikinci insan birincisi morinho nasıl böyle bişey yaptı inanamadım inanamadım.
Bu gece gol atti. Umarim devami gelir ve artik biraz daha sureler almaya baslar. Cunku r.madrid teki bazi oynayan oyunculardan daha yetenekli ve iyi bence.
güncel Önemli Başlıklar