bugün

+ erkek olsun. Babası gibi Galatasaraylı olsun onu maçlara getiricem . Koyu Galatasaraylı olacak.
- Hayır Kız olsun. Annesi gibi bakımlı , güzel olacak. Güzellik salonlarına gidecez beraber.
- oha orosbumu yapacan kızı başımıza
+eror erorr erorr
Baba oluyorum.
+hamileyim.
-neden?
+canım sıkıldı. ondan hamile kaldım.
baştan aşağı kaynar bir su dökülüyor. yani sen öyle hissediyorsun. dünya duruyor sanki bir an. ne yapacağını düşünmeye çalışıyorsun, hiçbir şey düşünemiyorsun. öyle burda yazıldığı gibi espirili cevaplar veremiyorsun yani.
sonra bir öğreniyorsun salak kız şaka yapmış. hayatında ilk defa bir kıza vuruyorsun. vur kardeşim vur. bugüne kadar vurmadığın kabahat.
ha siktir!
-Bende de bi siskinlik var sorma...
+ SACMALAMA hamileyim.
- kedidir lan o.
+!!
- şimdi sictik.
Hamileyim.
Oldu o zaman kalkalım biz.
oha bende.
-hamileyim bey!
-hanım orta katı kiraya vermişin de haberimiz yok be ya!
-???
evliyseniz, borcunuz yoksa ve geliriniz yüksekse mutluluktan uçmaktır efendim. bu denklemler haricinde tepki daima ''sıçık gülüşü'' kıvamındadır.
üstüne ceketimizi atsak hamile kaliyorsun lan sende. (bkz: kemal sunal)
+ben ne dersem leyim diyceksin
-tamam
+hakan şükür
-leyim
-ibrahim üzülmez
-leyim
+hami
-leyim
+hahahah hamile misin lan hahahh.
niye lan sen hamile yazılı senet misin?
Ayrılıktan sonra sık sık duyduğum cümledir.

-hamileyim
+test sonucunla gel
-inanmıyor musun bana?

ama sevgiliyken bir film şeridi geçmeye başlıyor insanın gözünden, tepki vermeden izliyor insan sadece.
o-oldu ozaman.

peki.

ben kalkayım, geç oldu.
neden.. . .
öperim ben o karnı. canım benim. dile benden ne dilersen olur sanırım.
-diye bağırdı orospu kadın...
Kalp krizini hissetme, soguk terler, konusamama. Allahtan saka dedi gerci sovdum 1 hafta sonra ayrildim boyle sakalar yapmayin lan hemde ciddi ciddi.
-Kimden ?
pencerye bıle cıkman yasak artık. senı her goren bu cocugu yaparken gırdıgimız pozosyonları hayal edecek. milleti gunaha sokmayalım bebegım.
Benimle doğru düzgün konuş pınar, sensin hamileyim, ne kadar ayıp, ne ağır laflar ya bunlar insan sevgilisine hamileyim der mi? Senin ağzın çok bozuldu bu ara.

Şeklinde konuyu manasızlığa doğru çekme çabası. Yersen
- aşkım sana bir müjdem var.
+ cardozo mu geldi.
- yok yok hamileyim, babayaro geliyor.
+ vay emenike.
milyonlarca çocuğu kaçırırsan musluktan olacağı budur;

-ziki tuttuk.
- tufan hamileyim.

- neden?