bugün

ölene kadar köpeklere siktirilmesi gereken orospu çocuğu.
(bkz: köpeğin tecavüzcüsüyle evlendirilmesi)
insan olmayan ancak insansı özelliklere sahip bir tür varlıktır. insan bedenine alışamamış olması ayrı bir özelliğidir.
(bkz: genelleme)**
'nefes alsın yeter' felsefesinin gerektiğinde ne denli tehlikeli boyutlara ulaşabileceğini göstermiş insandır.
O tecavüzcünün hayvanlığı bir yana asıl acı olan o tecavüzcü hayvanın serbest bırakılmasıdır.
edit. çok merak ettim bu vahşet sence doğru mu ki eksiledin?
len köpek ısırırsa değil adam ısırırsa haber olur denirdi 80 lerde bizde gülerdik.

dünya ne ara böyle bir yer oldu anlamıyorum.
Garip bir şekilde aklıma ilk gelen şey (bkz: kesin türktür)
en azından namuslu bir genç kızı bekaretinden etmemiş. koçum benim. *
satırlarca yazı yazma potansiyelim varken şu an, tek bir cümleyle yetinmeyip bu cümleyi yazarak uzatıyorum entryi.

cehalet ve aptallığın doğurduğu cinsel açlığı olan türün yapabileceği/-maalesef-yaptığıdır.
köpektir. evet evet, insan değildir o.
insan değildir.
yahuda kazığına oturtulması gerekir.

http://3.bp.blogspot.com/...I/Pduiywqz6Fo/s400/02.jpg
doğacak yavrulara velayet davası açabilecek derecede sapıtmış , oksijen israfıdır.
buna insan deniyorsa bana demeyin mına koyım insanlıktan istifa ediyorum.
(bkz: hamile insana tecavüz eden köpek) *
iddialara göre diyarbakırlıymış kendileri.
bu insanlara ceza verilmeyen bir ülkede yaşıyoruz işte yazık.
ceza olarak bir eşeğin kendisine tecavüz etmesi sağlanacak olan insan demeye utandığım yaratıktır.
gece gece moral bozan kişidir, orospu çocuğudur!
insan mı? ne insanı? insan ne arar la hamile köpekte?
günde 10 kişinin belli aralıklarla tecavüz etmesi gereken oksijen tüketicisi..
başlıktan sonra cümle şöyle devam eder. 30 köpeğin tecavüzüne uğradı. intikam.
kendisi de bir tecavüz sonucu doğmuş insandır, muhtemelen 11 yaşında ilk reglysini olduğu gün annesine, 20li yaşlarında bir ayı tecavüz etmiştir. büyürken annesinin bile saçlarını görmeyecek tutuculukta büyümüştür. yaşıdığı yerde bir kadının kadın olduğunu anlayabilmesi sadece başlarına takılı bir örtü sayesindedir. aynaya baktığında ne tür bir hayvan olduğunu kestiremediği için etrafında gezinen bir eşşeğe benzetir bazen kendini bazen de köpeğe oysa iki cins hayvanda kendisinden kat be kat güzeldir.
günümüzde çoğalan olaylardan bir tanesidir. insanlığa sığmayan davranışlardı ki, acizliğin gelinebileceği son noktalardandır. köpek deyip savurduğumuz hayvanlar ki, aslında insanlardan daha yüce varlıklardır.
insan kavramını akıllarda bir daha sorgulatan nefes alan bişey, canlımsı.
ukte yanlış olmuş insan değil insan dışı mahlukat olmalıydı.
güncel Önemli Başlıklar