bugün

eksik evdir..
henüz taşınılmış evdir.
donsuz kıçtır afedersin.
soğuk olur soğuk. boş gözükür. ev havası vermez. her manada "sıcak" olmaz. halı sermek lazım, halısız ev olmaz.
öğrenci evidir işte.
öğrenci evidir. sadece yatak odalarında halı vardır ve evde terliksiz dolaşmak imkansızdır. ev otel gibidir, mutfak ve salon ortak kullanılan alanlar olmakla beraber ihtiyaçlar giderildikten sonra hiç kullanılmaz, ihtiyaç dediğim de, yemek yap-yemek ye... ve doğru odana. hoş değildir, ev arkadaşınızı kafa bir adam olarak gördüğünüz kişiler arasından seçerseniz bu tür dertleriniz olmaz, ben ettim siz etmeyin.
ayakkabıyla gezilmeye en müsait evdir. ayrıca temizlemesi de en kolay evdir halıyı kaldırma derdi yok en azından.
halısız ev; toza allerjisi olanların evidir... lakin halıyı ne kadar temizlersen temizle yinede içinde bir ton pislik barındırır, bu nedenle halı gereksizdir ve pistir. aynı şey battaniye* içinde geçerlidir.
yaz için ferahlıktır.
öğrenci evidir.
kılsız kukuya benzer.
çıplak evdir.
halıları halı yıkamada olan evdir.
zengin evidir.
yazlık evdir.
bekar evidir.
benim eylüldeki evimdir malum ögrenci halidir. mikro organizmalarla uğraşılamazdır.
alışınca,halı size oldukça gereksiz bir nesne gelmektedir.
en ideal evdir. rahatlığına diyecek yoktur.
ucuza kurulmuş, yakın zamanda taşınma ihtimalini göz önünde bulunduran bir kimsenin evidir. * halı sonraki odana/evine uymaz büyük ihtimalle, boşa para akıtmamak gerek.
Pansiyon hissiyatı verir.
ev üşür.
salona üst üste 2 halı seriyorum yine soğuk yine soğuk...
duzensiz pismis gibi gelen evler.
ben banyoya bile paspaslar sererim.

paspaslari makineye atip yikarim serene kadar bos gormek beni huzursuz eder.
ev tozu alerjisi olanların evidir.
halısız ev biraz soğuk bir hava verir . ama çok halı da evi basit gösterir.
rahat evdir . bir süpürge paspasa bakar . fazladan terlik bulundurmak şarttır.