bugün

kız olsam verirdim. o derece karizma bir insandır.
bence overrated bir oyuncu , robin williams gibi hep aynı adamı oynar , aynı mimikler aynı vurgular. komik rolse bir de bağırarak ve sesini buğulandırarak (ne demekse aq) yaptığı trip artık klişeleşmiştir. ben beğenmiyorum beğene de saygım sonsuz , gerisini yazmiim...
hep aynı adamı oynamadığı tatlı hayat, ezel ve new york ta 5 minare film ve dizilerine bakılarak kolayca anlaşılabilecek oyuncudur.
butun call of duty serileri turkce olarak dublajlansa da bu adam da captain price'a ses verse. ne muthis olur yareppim.
on parmağında on marifet on numara adam.
Sesine hasta oldugum adam.
şehir tiyatrolarında oyuncuyken "ulan böyle bir adam var biz niye uğraşıyoruz" diye düşünüp oyunculuğu bırakmıştım. kısacası divan şiirinin fuzulisi nasılsa günümüz oyunculuğu için o'dur...
her tipe hakkını vererek girebilen, ender sanatçılarımızdan. şener şen'le birlikte dünya standartlarında bir oyuncu. imdb deki veriler doğruysa yabancı yapımlarda da görücez kendisini. inşallah doğrudur.
bu adamı da mahsunun filminde görüp ne oyuncuymuş be diyenler işte sizler yüzünden haluk bilginerden soğudum ya amına koyum... halukçuğum senin ne işin vardı mahsunla onla bunla gözümüzde bir değerin vardı be yavru onu da sikip attın...
oyuncular kralı.
hayranınımdır üstad. aha da burda işte; (#9947575)
ellerinden öpüyorum hatta her yerinden öpüyorum haluk her yerinden.
kılıktan kılığa giren müthiş oyuncudur. ama neden şu mahsunun filminde oynadın be abi. neden?
üstün yeteneklerini new york ta beş minare filmiyle bir kez daha göstermiş, ingilizcesi ile olsun oyunculuğu ile olsun kendine yine ve yine hayran bırakmıştır.
şu new york ta oynamayaydı iyiydi.*
cok buyuk oyuncu..
imdb starmetre türkiye'de 1 numaraya yükselmiş oyuncu. 2 numarada beren saat, 3 numarada mahsun kırmızıgül var.
görsel

bu fotoğrafıyla freddie mercury'i andırandır.
Bu ülkenin en önemli oyuncularından biridir. Şener Şen havası veriyor.
hani "on parmağında on marifet" derler ya, işte bu adam o sözün sözlükteki* karşılığıdır. (ne var benim deyimler sözlüğümün yazarı benim belki*) öncelikle ülkemin en iyi oyuncusu olduğunu düşünüyorum ve sonralıkla da dünyada bi'çok kişiden dinlediğim "sweet dreams"i en çok onun yorumuyla beğendiğim için*** şu linki sizlerle paylaşmayı kendime vazife bilirim. buyrun FM 105.7:
http://www.youtube.com/watch?v=7Uza6wHwe7Q
önemli bir adam. sırf onun için gider bir yerden şapka alır, oyun sonunda da şapkamı saygı duruşu eşliğinde çıkarırım.
her yeni rolünde kendi bir kez daha hayran bırakan büyük usta.
türkiye de üst düzey oyunculuk deyince akla gelen üç isimden birisidir.
1-şener şen
2-haluk bilginer
3-uğur yücel

not:üçününde içinde bulunduğu hiç bir işi sıkıcı bulmadım daha.diğer herşey kötüyse bile onlar varsa seyredilmeye değer bişeyler mutlaka oluyor.
Polis ve Güneşin Oğlu filmlerinde ortak birkaç replik söyleyen usta bir oyuncumuzdur. Kendisi müzikle de uğraşmıştı bir ara, şimdi ne yapıyor bilmiyorum.
türkiyenin en yeteneklisi en karizmatiği en 10 parmağında 10 marifetlisidir.http://www.youtube.com/watch?v=7Uza6wHwe7Q
her role yakıştığını düşündüğüm ayrıca ses tonuna da bayıldığım oyuncu.