bugün

beyin yoksunu olan izmirlilerdir.

chp ne yaptı izmirde bugüne kadar da bundan sonra ne yapacakmış?
helal olsundur. bir istanbullu olarak tebrik ediyorum. darısı istanbul'daki koyunların başına.
bir izmirli olarak izmiri seven olarak chp yi basimiza musallat edenlere hakkimi helal etmiyorum. ilerleyen yillarda cocuklarim bu zihniyet yuzunden diger sehirlere gore geri kalirsa hesabini evladima sizler vereceksiniz.
ben hizmete oy verdim arkadas.
not: sikmisim ideolojinizi pislik herifler. izmiri ter kokuttunuz.
göt kıllarının anlayamadığı insanlardır.
sorunları olan kişilerdir zannımca adamlar azcık şu inatlarından vazgeçseler binali Yıldırım olsaydı eğer icraatları bir bir görceklerdi şimdi 5 yıl daha eziyet.
tamamen inat ile alakalıdır.

"cumhuriyetin kalesiyiiizz!!!!!11" gazıyla çalışmaktadırlar. bari bi gondol alın da yağmur yağdığında sokaklarda onla gezersiniz.
Kordonu otellere teslim etmek istemeyen kitledir. Her şey proje değildir. Huzur en büyük vaattir.
akp kapanıp gittiğinde diğer partilere de oy verebilecek olan izmirlilerdir.
hizmet için değil,ülke için
gelişen bir türkiye de yerinde sayan bir izmir olmasına neden olmuştur.
izmirliler hizmet alamadığı için değil yaşam tarzına müdahale ettiği ve türkiye'yi demokratik laik eksenden kaydırdığı için akp'ye oy vermemişlerdir.

izmirliye kızan şu gerçeği bilmiyorki izmir geçmişte defalarca kez merkez-sağ eksenli partilere oy vermiştir. demokrat parti, sonrasında anap ve doğruyol izmirde defalarca kez seçimi kazanmıştır. akp az biraz merkez sağ parti imajı çizip demokrasi ve laiklik yanlısı olsaydı şimdiye dek izmir'i çoktan süpürürdü lakin kusura bakmayın cumhuriyete ve demokrasiye kin kusan bir adama izmirden destek gelmez. 2 ayyaş lafını herkes unutsa dahi izmirli unutmaz.

not: izmir sevdalısı biriyim ama izmirli değilim.
tabi ki vereceklerdir canım hemşehrilerim. gidip de başkanının ne tür işlere karışmış olduğu belli olmayan bir partiye oy verecek kadar gafil değildir izmirli. ayrıca chp izmiri gayet de geliştirmiştir. izmir bir çok akp şehrinden çok daha moderndir.
en küçük yağmurda venedik gibi sokakları olmasına rağmen 'olsun iz hizmete değil ideolojiye oy veriyoruz' diyen kitledir. hayır yani insan gibi yaşayamıyor günlük hayatın zehir oluyorsa hangi ideoloji hangi hizmet sorusunu akla getiren insanlardır.
mevcut belediyeden memnunlar demek ki. yapacak bir şey yok.
boşa oy veriyorlardır. saat 17:00 da oy verme işlemi bitmiştir.
göt lalerine dert olmuş izmir'lidir, yetim hakkına göz diken hırsız piç kurularına dert olur...

haramzade itler...
Bu kadar idiot'un nasil bir araya geldigi merak konusudur.
Kafaları otuzlu yıllarda kalmış örümcek beyinlilerdir.
ankarada melih gokcek in hizmet etmedigini iddia eden, yillardir baskan olmasindan biktiklarini soyleyen chp lilerdir. ikiyuzlulugun boyut atlamis halidir. hani hizmet edecek olana oy veriyodunuz. neyse yine cok pis got oldunuz zaten, izmir sizin olsun.
Şortlu teyzelerdir olum az imana gelin. Benim babaannem size dua öğretir, bende öğretirim.
ben ve ailemdir.
ayılarak bayılarak vermedik chp'ye ama cinali denen meymenetsize de oy çıkmaz bizden.
akp ve izmir?
ya komiksiniz cınım, sie.
pisliği seven ve pislikle özdeşleşmiş tohumlardır.
izmir'e birşey getirmeyen bu adamı her sene ne diye getirirler ki?

tamam kardeşim atatürkçüsün anlıyorum da bu adam büyük şehir için ne yapıyor?
Medeniyeti kordonda bira icmek özgürlüğü ise her ortamda cirkeflik etmek sanan izmirlilerdir.
samimiyetsiz izmirlilerdir.