bugün

yaz aylarında geleneksel bir halk eylemi olan sokakta halı yıkama şenliğinin tadını öyle sitelerde, lojmanlarda yetişen nesil bilemez. onların ruhları da, yaşam alanları da site yönetmeliği gibi kupkuru ve takır tukurdur.
bu halı yıkama şenliğinde arada güzel vücutlu bir kıza denk gelirseniz, zaten bu eylemi icra etmeyi göze almış bir kızda öyle çağla şikel tarzı bir bronzluk göremeyeceksiniz. hem zaten önemli olan öyle bir bronzluğun değil süt gibi bacakların tadını çıkarmaktır. eğer böyle bir şansı yakalarsanız, rahatlıkla diskoların köpük partileri, playboyun bikinili araba yıkayan kızları halt etmiş diyebilirsiniz.
her zaman için tahrik eden hatundur. ne kadar çirkin olursa olsun o güzel bacaklar insanı tahrik olmaktan alıkoyamaz. elde değildir.
türk filmi klişelerindendir. genelde esas oğlanın sevdiği kız olan söz konusu kızı köyün kötü ağası bu pozisyonda * görür ve azıp niyeti bozarak kızın peşine düşer. sonra olaylar dramatik bir şekilde gelişir.
bacaklar hafiften ıslaksa ve birazcık köpükte varsa 1 hafta idare edebilir.
o abazalık genini taşıyan bölgenin ben ta amına koyim denir bu tip insana o süt gibi bacağa sahip hatun senin annende olucak ilkbaharda onu napıcaz peki?
ağdası henüz bitmiştir.

(bkz: sol elle açılan başlıklar)

hayat ne garip, vapurlar filan..
(bkz: abazanların hayattan zevk aldığı anlar)
(bkz: halka arz) *
nuri alço da aramızdaymış
halka arz bacaklar, amlar.

(bkz: orospu)
(bkz: fahişe)
evliyse mahallede dedikodu başlayabilir, eşinden azar işitebilir.
halka arz olunan kişi. annen, kardeşin veya akraban olabilecek hatun.
(bkz: koyun can derdinde kasap et derdinde).
nasıl ki bazıları çiftlik yumurtasına dudak büküp, köy yumurtası tadından ekstra bir haz alırsa aynı şekilde günyüzü görmemiş o bacaklarla da o zevkin bir benzerini bana yaşatan hatunlardır.
(bkz: bir abazanın itirafları)
sonuçta halı yıkayan, dolayısıyla terli bır kadın... ne kadar güzel olsa da iğrenç kokar... hayallerını suslerse bılemem ama kesınlıkle yaklaşılası değil...
tahayyül sınırlarını zorlayan fetişist, fantezi düşü.
yavrum o duruşa bi vuruş kaç kuruş dediğim durumlardandır.
(bkz: susadım çeşmeye varmaz olaydım)
küçük emrah'ın annesidir.
yazlık evlerde sürekli yaşayan biri olarak ev bahçelerinde karşılaştığım durumdur.
o kısacık şortlar giyilir süt gibi bacaklar ortaya çıkar birde halı yıkamak için eğilinir ya işte o an çok seksidir ayrı bir çekiciliği vardır.
30 yıl sonraki hali şudur.
görsel
şayet tam yağlı inek sütüyse hoş durmayandır. *
altında basma etek olması gereken hatundur.
+ vayyy vayyy bacaklara bak nuriiii süt gibi süttt.

- ya rıfkı daha sizin evin önündeyiz o senin ablan ayşe.

+ neyyyy !! sik beni nuriiiii!!

- içses: *